Reklama

Reklama

Sukces zabił ich miłość

Dlaczego Kate Winslet (34) i Sam Mendes (45) się rozwodzą? Byli takim szczęśliwym małżeństwem! Czy winna jest "ta trzecia"?

Tego nikt się nie spodziewał! 15 marca londyńska kancelaria prawnicza poinformowała, że Kate Winslet i Sam Mendes postanowili się rozwieść. "Rozstają się w zgodzie. To ich wspólna decyzja. Para będzie się dzielić opieką nad dziećmi" - napisali prawnicy w oświadczeniu.

Następnego dnia znajoma Winslet przyznała w rozmowie z "Daily Mail": "To dla nas szok! Nikt nie wiedział, że mają problemy. Uchodzili za idealną parę!". Szok był jeszcze większy, gdy wyszło na jaw, że Kate i Sam żyli w separacji już od sierpnia zeszłego roku! Nikt nie wiedział...

Reklama

Dopiero teraz wyszło na jaw, że problemy w ich małżeństwie zaczęły się w 2008 roku. Pracowali wtedy nad filmem "Droga do szczęścia". Sam reżyserował, a Kate grała główną rolę. "Gdy po całym dniu pracy wracaliśmy do domu, ja wciąż chciałam rozmawiać o pracy. Sam nie mógł tego znieść" - mówiła Kate w wywiadzie. Brzmiało to jak żart. Ale pracoholizm obsypywanej nagrodami aktorki okazał się poważnym problemem.

Na początku 2009 roku postanowiła ratować małżeństwo. Wzięła roczny urlop, by być więcej z dziećmi i mężem. Ale wtedy nieoczekiwanie Sam zaangażował się w nowe projekty. W domu bywał gościem. Kate poczuła, że tylko jej zależy na związku. Próbowała jeszcze walczyć. Przegrała.

Czytaj więcej w najnowszym wydaniu magazynu o gwiazdach "SHOW", w sprzedaży od 29 marca.

Show
Dowiedz się więcej na temat: zabójstwo | Kate Winslet | winslet | miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy