Reklama

Reklama

Superwizja?

Największymi wydarzeniami towarzyskimi ostatnich tygodni były prezentacje jesiennych ramówek telewizyjnych. Sprawdziliśmy, jak gwiazdy największych stacji wypadają poza ekranem.

Największymi wydarzeniami towarzyskimi ostatnich tygodni były prezentacje jesiennych ramówek telewizyjnych. Sprawdziliśmy, jak gwiazdy największych stacji wypadają poza ekranem.


TRAFY

Bielą spowita

Joanna Koroniewska (34) ma szczęście. Mało kto może sobie pozwolić na tę modną sukienkę! Obcisła, długa i do tego w białym, czyli optycznie powiększającym kolorze... Aktorka prezentuje się w niej jednak znakomicie.

Stan błogosławiony

Agnieszka Popielewicz (27) zaprezentowała świetny patent na ukrycie ciążowego brzuszka (patrz: baskinka). Błękit doskonale pasuje do cery gwiazdy, a kolczyki korespondują z prostym krojem kreacji.

Sexy suwak

Małgorzata Socha (32) wybrała sukienkę projektu Krzysztofa Stróżyny, polskiego projektanta tworzącego w Londynie. Tonację bieli, beżu i złota (torebka Coccinelle) ożywiła czerwień na ustach.

Reklama

GAFY

W pajęczej sieci

Agnieszka Michalska (40) wpadła w sieć pająka. Należy jej współczuć. Rozumiemy, że Spiderman jest ostatnio na topie, ale nie warto aż tak się inspirować. Zwłaszcza że efekt jest raczej z "Rodziny Addamsów".

Wielkie nieporozumienie

Joanna Liszowska (33) popełniła jeden z najczęstszych błędów. To nieprawda, że stroje typu namiot ukrywają krągłości. Wręcz przeciwnie... Niekorzystny efekt potęgują lśniąca tkanina i duże, symetryczne wzory.

Święta coraz bliżej

Marta Kielczyk (38) zaprezentowała stylizację à la bombka choinkowa. Może chodziło o to, by wszyscy patrzyli na nią? Przy takiej ilości cekinów pewnie się to udało. Dodatkowy problem to skracający szyję kołnierzyk.

Ten jeden raz

Nie trzeba skomplikowanego fasonu, osobliwego wzoru czy świecidełek, by wyglądać zjawiskowo. Dowodzą tego gwiazdy, które na prezentacje ramówek wybrały gładkie kreacje. To one triumfowały! Poza tym proste stroje daje się zestawiać na wiele sposobów, zmieniając dodatki. A charakterystyczną sukienkę można założyć tylko jeden raz. Co i tak może być o ten jeden raz za dużo...

Wojciech Grzybała
redaktor mody


Show

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy