Sydney Sweeney zachwyca w bikini. „Zapiera dech”

Grafik Sydney Sweeney obecnie wypełniony jest po brzegi. Młoda aktorka ze względu na premierę drugiego sezonu popularnego serialu „Euforia”, nie może narzekać na brak pracy – stale udziela wywiadów i w programach telewizyjnych promuje projekt. Sydney Sweeney mimo natłoku obowiązków znalazła jednak czas na krótkie wakacje. 24-latka opublikowała właśnie zdjęcie z Hawajów. „72 godziny przerwy, zaczynamy zabawę” – napisała w poście.

Sydney Sweeney zachwyca zgrabną sylwetką! Pokazała wysportowane ciało!
Sydney Sweeney zachwyca zgrabną sylwetką! Pokazała wysportowane ciało! Emma McIntyre / StaffGetty Images

Sydney Sweeney to obecnie jedna z najbardziej popularnych i rozchwytywanych aktorek młodego pokolenia. Karierę rozpoczęła już jako 13-latka. Od tego czasu Sweeney co chwile bierze udział w nowych produkcjach. Ma na koncie ma role w filmie "Pewnego razu... w Hollywood". Zagrała także w popularnych serialach między innymi  w docenionym przez krytyków dramacie "Opowieść podręcznej" oraz w "Ostrych przedmiotach".

Mimo wcześniejszych sukcesów, dopiero rola w niezwykle kontrowersyjnym serialu "Euforia" zagwarantowała Sweeney międzynarodową rozpoznawalność.

Sydney Sweeney wybrała się na krótkie wakacje!

Sydney Sweeney jest nie tylko aktorką, ale także influencerką. 24-latka może pochwalić się imponującymi zasięgami na Instagramie. Amerykankę obserwuje ponad 11 milionów użytkowników z całego świata - liczba ta stale rośnie!

Sydney Sweeney chętnie dzieli się z fanami informacjami o nowych projektach. Social media służą młodej aktorce głównie do promowania filmów i seriali, w których bierze udział. 24-latka rzadko dzieli się z obserwatorami życiem prywatnym. Tym razem zrobiła  wyjątek i pokazała fanom, jak spędza wakacje.

Gwiazda "Euforii" postanowiła odpocząć od blasku fleszy i zwolnić tempo. Wybrała się na krótkie wakacje na Hawaje. Sydney Sweeney opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje w kolorowym bikini. "72 godziny przerwy, zaczynamy zabawę" - zaznaczyła w poście.

Sydney Sweeney zachwyca zgrabną sylwetką! "Piękne nogi"

Aktorka postanowiła spędzić kilka dni na Hawajach - to jeden z jej ulubionych kierunków. Odpoczywa, podziwiając piękno tamtejszego krajobrazu i opalając się przy basenie. Sydney Sweeney najprawdopodobniej towarzyszy chłopak - Jonathan Davino. Media od kilku tygodni spekulują, że para planuje ślub. Powodem plotek jest okazały pierścionek z brylantem, który fani zauważyli na dłoni ulubionej aktorki.

Pod postem Sydney Sweeney w okamgnieniu pojawiły się komentarze zachwyconych fanów. Obserwatorzy są oczarowani spektakularną figurą aktorki i życzą jej udanego wypoczynku. "Wyglądasz jak marzenie! Najładniejsza dziewczyna jaką kiedykolwiek widziałem" - napisał jeden z użytkowników Instagrama.

***
Zobacz również:

Prawo jazdy. Jakie choroby mogą dyskwalifikować?Interia.tv
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas