Sylwia Bomba w bikini na śniegu. Fani nie kryli zachwytu!

Sylwia Bomba właśnie zaskoczyła swoich fanów. Opublikowała zdjęcia, na których w skąpym bikini pozuje w śnieżnej zaspie. Zdaje się, że wcale nie przejęła się niską temperaturą, bo uśmiech nie schodził jej z twarzy.

Sylwia Bomba zaprezentowała swoją zgrabną figurę tysiącom internautów
Sylwia Bomba zaprezentowała swoją zgrabną figurę tysiącom internautówPawel Wodzynski/East NewsEast News

Sylwia Bomba zaskoczyła fanów

Sylwia Bomba popularność zyskała za sprawą programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Od pewnego czasu należy do grona najpopularniejszych polskich celebrytek. Nie tak dawno pokazała nawet swoje taneczne umiejętności - wzięła udział w 12. edycji "Tańca z Gwiazdami". 

Sylwia Bomba jest aktywna w mediach społecznościowych i chętnie dzieli się z internautami swoją codziennością. Celebrytka stara się relacjonować każdy dzień. Nie da się ukryć, że gwiazdą jej instagramowego profilu jest córka Tosia, która skradła serca obserwatorów. 

Sylwia Bomba postanowiła zabrać dziewczynkę na narty. Dumna mama pokazuje postępy Tosi w mediach społecznościowych. Zdecydowała się również podzielić swoim zdjęciem, ku zaskoczeniu wszystkich, w skąpym bikini.

Sylwia Bomba zapozowała w skąpym bikini

Jeszcze niedawno Sylwia Bomba raczyła nas sporą dawką zdjęć ze słonecznego Dubaju. Na jej instagramowym profilu nie brakuje ujęć z tej luksusowej wyprawy. Tym razem postawiła jednak na wypoczynek w kraju. Niskie temperatury nie przeszkodziły jednak celebrytce, by się rozebrać.

Obecnie morsowanie i lodowate kąpiele są bardzo popularne. Z niską temperaturą postanowiła się również zaprzyjaźnić Sylwia Bomba. Celebrytka wskoczyła w strój kąpielowy i zapozowała na śniegu. Do czerwonego bikini postanowiła jednak dobrać wysokie śniegowce.

Sylwia Bomba zaprezentowała swoją zgrabną figurę tysiącom internautów i zapewniła, że zdjęcie nie zostało poddane retuszowi. Ponadto dodała, że walczy z cellulitem. "Czy mam cellulit na udach? Tak, mimo że z nim walczę, dziad mnie lubi i nie chce odejść" -  zażartowała pod postem.

Ujęcia zdecydowanie spodobały się jej fanom, bo post został polubiony przez niemal 50 tys. osób. W mig pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. "Bomba, dałaś czadu!", "Świetnie wyglądasz Sylwia" - można przeczytać pod postem. 

Usta na mrozie. Domowe niezawodne sposobyInteria.tv
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas