Reklama

Reklama

Sylwia Bomba skrytykowana przez dietetyczkę! "To powinno być karalne"!

Sylwii Bombie, celebrytce znanej z programu "Gogglebox. Przed telewizorem" oraz udziału w ostatniej edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami", oberwało się od popularnej na Tik Toku dietetyczki. Wszystko ze względu na tabletki blokujące apetyt, które reklamuje Sylwia Bomba.

Sylwia Bomba dała się poznać szerokiej publiczności w programie "Gogglebox. Przed telewizorem", gdzie w duecie ze swoją przyjaciółką, Ewą Mrozowską-Kozłowską, w zabawny sposób komentuje programy, seriale i filmy. Tam zdobyła prawdziwą popularność i dała się poznać jako osoba pełna humoru. 

Jej kariera w ciągu ostatnich miesięcy poszybowała jeszcze bardziej - wszystko za sprawą udziału w kolejnej edycji show "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Od tamtej pory w jej mediach społecznościowych przybyło obserwujących, a ona sama stała się obiektem wielu zachwytów, ale i krytyki, a nawet hejtu. Ten miał miejsce zwłaszcza po programie "99 - gra o wszystko", w którym Bomba niedawno wzięła udział. Jej zachowanie w programie nie spodobało się widzom, którzy zarzucali jej brak dystansu i chęć wygranej za wszelką cenę.

Reklama

Sylwia Bomba skrytykowana przez dietetyczkę

Tym razem jednak celebrytce oberwało się z innego powodu. Skrytykowała ją Paulina Korol, znana na Tik Toku dietetyczka, która wzięła na celownik reklamę, w której bierze udział Bomba. Dietetyczka zamieściła na swoim kanale film, w którym komentuje nagranie celebrytki. Widać na nim, jak Bomba czeka na posiłek, a kiedy pojawia się przed nią talerz z jedzeniem, wącha je tylko po czym... wybiera tabletkę blokującą apetyt. Połyka ją i popija wodą.

Paulina Korol nie pozostawiła suchej nitki na przekazie promowanym przez Sylwię Bombę.

- nie kryła oburzenia specjalistka. Podkreśliła, że pracuje z osobami cierpiącymi na zaburzenia odżywiania i "ta reklama uświadomi tylko te dziewczyny, które już i tak nie jedzą, że nie muszą jeść, bo mogą sobie zjeść tableteczkę i wszystko będzie dobrze".

Dietetyczka podkreśliła, że tego rodzaju reklama jest nieetyczna.

- mówiła w swoim filmie na Tik Toku.

Sylwia Bomba - metamorfoza

Sylwia Bomba przez lata swojej obecności w mediach przeszła ogromną metamorfozę. Celebrytka, która cierpi na insulinooporność, zrzuciła ponad 30 kilogramów. W 2022 roku ogłosiła, że znowu przechodzi na dietę. Jak opowiedziała swoim fanom na Instagramie, zaczęła unikać warzyw skrobiowych. "Jakie warzywa jeść, a jakich nie jeść moje drogie panie? Wszystkie skrobiowe, czyli nie jemy ziemniaków, fasoli, kukurydzy" - wyjaśniała. Również wtedy spotkała się z krytyką Pauliny Korol.

- wyjaśniała dietetyczka.

Przeczytaj też:

Georgina Rodriguez zdradza swój sposób na szybką kąpiel. Tak dba o higienę

Aneta Kręglicka na zdjęciu sprzed prawie 30 lat. Nic się nie zmieniła!

Anna Nowak-Ibisz w ogniu krytyki! Internauci grzmią: Zdjęcie niewarte ich życia!

* * *

Zobacz więcej:

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy