Reklama

Reklama

Sylwia Bomba zdradziła, ile zarobiła w zeszłym roku. Jesteście zdziwieni?

Pieniądze są tematem niewygodnym dla Polaków. Nie lubimy mówić, ile zarabiamy. Nie pytamy, ile zarabiają inni. W efekcie jest to jeden z największych narodowych tematów tabu. Prowadzący popularny youtube’owy kanał "Dla Pieniędzy" postanowił jednak nieco przełamać lody i zapytać się znanych influencerów, ile zarobili w zeszłym roku. Chcecie wiedzieć, ile zarobiła Sylwia Bomba?

Infulencerzy są "zawodem" darzonym najmniejszym zaufaniem społecznym. Tak wynika z ostatniego badania przeprowadzonego na zlecenie agencji LoveBrands Group, przez instytut badawczy SW Research. Ufamy im mniej, niż politykom. Nie do końca jest bowiem dla nas jasne, jak wygląda ich praca i z czego dokładnie czerpią korzyści finansowe. Jak się okazuje - są one zawrotne, co być może jeszcze bardziej wzbudza naszą nieufność.

Jakiego rzędu są to stawki? Prowadzący popularny youtube’owy kanał "Dla Pieniędzy" zapytał kilku influencerów o to, ile pieniędzy zarobili w zeszłym roku. Wielu internautów jest zaskoczonych tym, ile zarobiła Sylwia Bomba.

Reklama

Zobacz również: Britney Spears skonfliktowana z synami. Czy naprawią relacje?

Ile zarabia Sylwia Bomba?

Na pytanie prowadzącego dotyczące tego, ile Sylwia Bomba zarobiła w zeszłym roku, ta emocjonalnie odpowiedziała: "No proszę cię!!! A ty ile zarobiłeś w zeszłym roku?". Prowadzący odparł jej, że zarobił między pół miliona a milionem złotych. Okazuje się, że Sylwia Bomba może pochwalić się większymi dochodami. "Ja zarobiłam więcej, ale nie powiem" - wygrała licytację gwiazda programu "Gogglebox".

Czym zajmuje się Sylwia Bomba?

Sylwia Bomba ma 36 lat i mieszka w Warszawie ze swoją córeczką. Z wykształcenia jest fotografką, jednak popularność zyskała dzięki udziałowi w programie "Gogglebox. Przed telewizorem", w którym pojawiła się w 2014 roku.

Prowadzi agencją reklamową i profesjonalne studio fotograficzne, jednak zarabia również na promowaniu produktów i usług na Instagramie.

Jesteście zdziwieni jej zarobkami?

Zobacz również: Tak Katarzyna Cichopek dba o sylwetkę. Gwiazda zdradza swój sekret

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Sylwia Bomba

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama