Reklama

Reklama

Sylwia Gliwa w oryginalnej sukience

Sylwia Gliwa jest znana szerszej publiczności przede wszystkim z serialu „Na Wspólnej”, w którym wciela się od lat w postać Moniki Zięby.

I choć aktorka nieco zwolniła po urodzeniu córki (w 2012 roku), wciąż można oglądać ją w teatrze. Ostatnio w przedstawieniu "Trzecia młodość Bociana" w warszawskim Teatrze Kamienica.

Reklama

Gliwa słynie również z zainteresowania modą. Jej stylizacje nigdy nie są nudne - aktorka chętnie bawi się najnowszymi trendami i nie można odmówić jej wyczucia. Sprawę ułatwia piękna i kobieca sylwetka Gliwy - dzięki niej niemal każda kreacja wygląda na Sylwii świetnie.

W tej sytuacji trudno się dziwić, że aktorka znalazła się wśród gości zaproszonych na 17. urodziny marki Paprocki&Brzozowski. Na imprezie pojawili się też m.in. Ula Chincz, Zuzanna Bijoch, Karolina Szostak, Grażyna Wolszczak, Edyta HerbuśMałgorzata Socha.

Na tę szczególną okazję Gliwa wybrała srebrno-czarną sukienkę z fantazyjnymi bufkami. Stylizację uzupełniła, bardzo modnymi ostatnio, wysokimi kozakami. Musimy przyznać, że aktorka na pewno wyróżniała się na tle innych gości, a kreacja podkreśliła talię oraz biust.

Podoba wam się Sylwia w tak eleganckiej odsłonie?

Dowiedz się więcej na temat: Sylwia Gliwa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje