Reklama

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski podzielili się radosną nowiną. „Witamy na świecie”

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski podzielili się ze światem radosną nowiną. O narodzinach trzeciego dziecka świeżo upieczony tata poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych. „Witamy na świecie J” – napisał.

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski ogłosili radosną nowinę. Rodzina się powiększyła!

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski już od kilku lat tworzą zgraną i szczęśliwą parę. Mimo młodego wieku instagramerka i youtuber są już po ślubie, wspólnie wychowując dwie córki: Polę i Nelę. Kilka miesięcy temu, ku uciesze swoich fanów, Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski poinformowali, że wkrótce po raz kolejny zostaną rodzicami.

Zobacz również: Król Karol III nie kryje oburzenia. Padły oskarżenia w stronę Kate i Williama

Reklama

Kolejne tygodnie upłynęły im na przygotowaniach do przyjścia pociechy na świat. W tym czasie fani pary ścigali się w domysłach na temat płci kolejnego dziecka swoich ulubieńców. Na początku maja Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski postanowili rozwiać wszelkie wątpliwości internautów, ogłaszając, że niedługo zostaną rodzicami kolejnej córeczki.

"Czekamy na trzecią księżniczkę" - napisali pod opublikowanym w mediach społecznościowych wideo.

Zobacz również: Hailey Bieber w ciąży? Fani snują domysły!

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski zostali rodzicami. "Witamy na świecie"

We wtorek nad ranem rodzina Sylwii Przybysz i Jana Dąbrowskiego powiększyła się. Para po raz trzeci została rodzicami, a szczęśliwy tata pochwalił się nagraniem z porodówki w mediach społecznościowych.

Youtuber zdradził, że maleństwo przyszło na świat o godzinie 6:23. Narodziny trzeciej córeczki celebrował lampką bezalkoholowego szampana. "No to pora powitać nową kruszynę na świecie" - pisał.

"Witamy na świecie J" - napisał niedługo później, zdradzając zaledwie pierwszą literę imienia trzeciej pociechy. Na razie nie wiadomo, jakie dokładnie imię Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski wybrali dla swojej córeczki.

Zobacz również: Rhian Sugden pokazała się bez makijażu. Co za uroda!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Sylwia Przybysz | Jan Dąbrowski | ciąża

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy