Reklama

Król Karol III nie kryje oburzenia. Padły oskarżenia w stronę Kate i Williama

Nie da się ukryć, że książę i księżna Walii cieszą się niemałą sympatią Brytyjczyków. Jak się okazuje, popularnością przewyższają króla Karola III i jego małżonkę, co nie do końca się im podoba. Podobno królewska para nie kryje, że Kate i William odciągają od nich uwagę.

Popularność księżnej Kate

Księżna Kate nie może narzekać na brak sympatii ze strony Brytyjczyków. Jej publiczne wystąpienia wiążą się z ogromnymi emocjami, a każdy jej gest i zachowanie są szeroko komentowane. Dla wielu spotkanie z żoną Williama jest ważnym i długo wyczekiwanym przeżyciem. 

Nie da się ukryć, że w rankingu popularności na tle Kate i Williama pozostali członkowie rodziny wypadają nieco gorzej. To zazwyczaj wokół księżnej Walii jest największe medialne zamieszanie. Głośno jest również o Harrym i Meghan, ale przyczyniła się do tego ich rezygnacja z obowiązków królewskich.

Zobacz także: Meghan Markle znów krytykowana. Nagranie nie przypadło do gustu internautom

Reklama

Królewskiej parze nie podoba się popularność Kate

Jak czytamy na Daily Mail, popularność Kate jest niepokojąca dla króla Karola III i królowej Kamili. Szerzej postanowili się temu przyjrzeć eksperci brytyjskiej gazety Kate Mansey i Richard Eden. Między innymi zwrócili uwagę, że księżna pojawiła się na pokazie kwiatów Chelsea Flower Show pierwszy raz od 2019 roku. 

Jak się okazuje, przybyła kilka godzin wcześniej niż Karol i Kamila. "Myślę, że jest świetnym wzorem dla monarchii i dla rodziny królewskiej, a oni to doceniają" - powiedział jeden z ekspertów. Kate Mansey dodała jednak, że odrobina blasku i blichtru od księżnej jest mila widziana. "Jest miejsce dla każdego" - zaznaczyła. 

Zobacz także: Dziecko poprosiło o autograf. Takiej reakcji księżnej Kate się nie spodziewało

Eksperci Daily Mail zauważają, że królewscy doradcy od lat starają się planować wszelkie wydarzenia w ten sposób, by Karol i Kamila jak najczęściej pojawiali się wspólnie z Kate i Williamem. Książę Harry w swojej książce również zdradził, że król Karol III od dawna jest zazdrosny o medialną popularność Kate. Miał nawet oskarżyć syna i jego żonę o to, że odciągają uwagę od niego oraz Kamili.   

***

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy