Reklama

Reklama

Szukam młodszego

Polskie celebrytki ruszyły na łowy. Na ich celowniku są młodzi przystojniacy. Oto nowa moda w polskim show-biznesie: starszym, nawet zamożnym panom już dziękujemy!

Doda (30) nie ukrywa, że szuka partnera i obniżyła wymagania. Dotąd oczekiwała mężczyzn "z grubym portfelem", teraz deklaruje SHOW: "Wierzę, że nawet piekarz lub szewc może mieć artystyczną duszę". 

Ale to nie koniec zmian: piosenkarka, która dotąd wybierała starszych od siebie, nie ma już nic przeciwko związaniu się z kimś znacznie młodszym.

Podobno zrobiła casting na chłopaka wśród swoich tancerzy, a jednym z kandydatów jest Paweł Cattaneo (24), znany z show "Warsaw Shore".

Reklama

Tym samym artystka poszła w ślady Madonny, która także prowadza się ze swoimi młodymi tancerzami.

Nie tylko Doda zmieniła preferencje. Jak ustalił SHOW, Anna Samusionek (43) spotyka się z Wawrzyńcem Praskiem (27), muzykiem jazzowym.

"Przyznam szczerze, że od kiedy ukończyłam czterdziestkę, to tylko młodsi mężczyźni się mną interesują", wyjaśniała ostatnio. 

Czyżby polowanie na młodszego kochanka, tak popularne w Hollywood, stało się trendem w Polsce? Podobno uległa mu także Anna Popek (46), która podczas wakacji na Korsyce zauważyła, że wzbudza wielkie zainteresowanie wśród młodych przystojniaków. A że sama czuje się 20 lat młodsza, czemu miałaby z tego nie skorzystać? 

Trendsetterką była oczywiście Małgorzata Foremniak (47), która kilka lat temu rzuciła się w ramiona o 17 lat młodszego Rafała Maseraka.

Show
Dowiedz się więcej na temat: Doda

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy