Reklama

Reklama

Szykuje się romans?

O tym, że między Katy Perry, a Robertem Pattisonem iskrzy media spekulują od ponad dwóch lat. Teraz plotki znalazły kolejną pożywkę. Niedoszła para była widziana razem na jednej z imprez promujących ostatni film Pattisona, „The Rover”.

Para spotkała się na jednej z imprez promujących film "The Rover". Chociaż Perry nie otrzymała oficjalnego zaproszenia na imprezę, została wpuszczona do lokalu na prośbę Pattisona, donosi tabloid The Mirror.

Wpuszczona nie tylko do lokalu, ale od razu do pokoju VIP. Chociaż Pattison, odmówił reporterom pozowania do zdjęć w towarzystwie Perry, goście lokalu donoszą, że piosenkarka i aktor w czasie imprezy nie zachowywali się jak para przyjaciół. "Siedzieli obok siebie, razem śmiali się i chichotali, Katy trzymała rękę na jego ramieniu" - mówi dla The Mirror jeden z uczestników imprezy. "Było jasne, że flirtują." - dodaje informator.

Reklama

Para jednak dokładała wszelkich starań, żeby nie dawać pretekstu do plotek. "Można było odnieść wrażenie, że bardzo się starają, żeby nie pokazywać się razem, ale było wyraźnie widać, że jest między nimi jakaś chemia."

O takiej samej chemii, donosiły media w 2012 roku, kiedy Perry i Pattison mieli razem pocieszać się po nieudanych związkach chadzając razem na kolacje, a wiosną tego roku ponoć zostali przyłapani na pocałunku podczas festiwalu Coachella. Jednak oficjalnych informacji o związku jak na razie nie widać.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje