Reklama

Reklama

Tak Agnieszka Woźniak-Starak spędzi drugą rocznicę śmierci męża?!

Agnieszka Woźniak-Starak 18 sierpnia będzie obchodzić drugą rocznicę śmierci swojego męża, Piotra Woźniaka-Staraka. To dla dziennikarki bardzo trudny dzień, ale już wiadomo, jak spędzi go wdowa po producencie filmowym.

Rocznica śmierci Piotra Woźniaka-Staraka. Agnieszka Woźniak-Starak jest gotowa

 18 sierpnia 2019 roku był dla Agnieszki Woźniak-Starak tragicznym dniem w jej życiu. Piękne wakacje spędzone na Mazurach zamieniły się w jednej chwili w piekło. 

W tragicznym wypadku na jeziorze Kisajno zginął wówczas mąż Agnieszki Woźniak-Starak, Piotr Woźniak-Starak. 

Na początku nikt nie mógł w to uwierzyć, ale niestety okropne wieści okazały się prawdziwe. Cała Polska wówczas śledziła, jak poradzi sobie z ciężarem całej sytuacji Agnieszka. 

Ona zniknęła na jakiś czas tuż po pogrzebie, ale wróciła mocniejsza i bardziej spokojna, niż kiedykolwiek. Fani byli pod ogromnym wrażeniem walki, jaką stoczyła z nową rzeczywistością. 

Dziś, dwa lata po stracie męża, nauczyła się żyć na nowo i zachwyca swoim rozwojem, będąc inspiracją dla tych, którzy ją podziwiają. 

Nie da się jednak ukryć, że wielkimi krokami zbliża się przykry dla niej dzień - 18 sierpnia wypada druga rocznica śmierci Piotra Woźniaka-Staraka. 

Okazuje się jednak, że ten niezwykle trudny dzień gwiazda spędzi... w pracy. Tego dnia Agnieszka będzie przebywać w Sopocie na Festiwalu Top Of The Top. 

Sama poinformowała o tym w swoich mediach społecznościowych. Czyżby to był sposób dziennikarki, by tego dnia choć trochę serce bolało mniej?

ReklamaReklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje