Reklama

Reklama

Tak Julia Wieniawa świętowała urodziny!

Julia Wieniawa za pośrednictwem mediów społecznościowych postanowiła pochwalić się, jak świętowała urodziny. Sobotni wieczór spędziła w gronie bliskich osób. Aktorka postawiła na czerwoną stylizację i trzeba przyznać, ze wyglądała zjawiskowo. Spójrzcie na te zdjęcia!

Julia Wieniawa świętowała urodziny w gronie przyjaciół

Julia Wieniawa jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Jej instagramowy profil śledzą dwa miliony osób i to właśnie tam aktorka dzieli się z fanami swoją codziennością. 

Nie mogło więc zabraknąć relacji z urodzinowego przyjęcia. Chociaż Julia Wieniawa urodziny obchodzi 23 grudnia, to postanowiła zorganizować je kilka dni wcześniej. 

Z tej okazji zaprosiła przyjaciół na kolację. W mediach społecznościowych pojawiło się kilka zdjęć z tego wyjątkowego wieczoru. Nie zabrakło ujęcia z Nikodemem Rozbickim.

Julia Wieniawa postanowiła pokazać fanom, jak przygotowywała się do spotkania. Najpierw wybrała się endermologie, a później na profesjonalny makijaż. 

W tym dniu aktorka postawiła na czerwoną, cekinową sukienkę oraz czarne, masywne buty. Julia Wieniawa zdecydowanie zachwyciła stylizacją. 

Pod postem w mig pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fani nie tylko złożyli aktorce życzenia, ale także nie kryli zachwytu i nie szczędzili miłych słów.

Reklama

Czytaj więcej:

Katarzyna Cichopek świętuje urodziny córki. "Pękam z dumy"

Anna Lewandowska zapozowała z córkami! "Klara to cały tata"

Wiktoria Gąsiewska w nowej fryzurze! Tak jeszcze nie wyglądała!

Zobacz także:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Julia Wieniawa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy