Reklama

Tak księżna Kate jeszcze nigdy nie patrzyła na Williama! Gorąco!

Księżna Kate i książę William to bez wątpienia para bardzo lubiana przez Brytyjczyków. Jednak gdy oboje pojawiają się publicznie, są niezwykle zachowawczy i niekiedy między nimi aż wieje chłodem. Tym razem, gdy przybyli na koncert kolęd, było zupełnie inaczej! Brytyjskie media są zachwycone tym, co wydarzyło się podczas tego wydarzenia.

Księżna Kate i Książę William powstrzymują się od czułych gestów

To małżeństwo jak z obrazka - księżna Kate i książę William są parą, która jest niemal idealna. Chociaż coraz chętniej opowiadają o tym, że ich życie często jest normalne i dalekie od ideału, to jednak dla poddanych wciąż są wzorem do naśladowania. 

 Książę William i księżna Kate są małżeństwem od 2011 roku i ich ślub był długo wyczekiwanym, radosnym wydarzeniem w Wielkiej Brytanii. Ślub był transmitowany przez stacje telewizyjne i zgromadził przed telewizorami 2 miliardy widzów na całym świecie. 

Para ku radości Brytyjczyków doczekała się trójki pociech, a każde narodziny były hucznie świętowane na ulicach Londynu. Chociaż lata mijają Kate i William wciąż są ulubieńcami w Wielkiej Brytanii, lecz z pewnością ich związek nie kipi namiętnością. 

Wyjątkowe spojrzenie księżnej Kate. Co tam się wydarzyło?

Gdy William i Kate pojawiają się publicznie starają się zachowywać niezwykle poprawnie. Ich przeciwieństwem są Harry i Meghan Markle, którzy od początku nie szczędzili sobie czułych gestów, chętnie dotykali się po plecach i trzymali za ręce. 

Kate i William takich zwyczajów nie praktykują. Dlatego tyle kontrowersji wzbudziło ich ostatnie zachowanie, gdy pojawili się na corocznym koncercie kolęd w Opactwie Westminsterskim. 

Kate olśniewała tego wieczoru wyglądem, a sam William nie mógł oderwać od niej wzroku. Gdy para usiadła, a na scenie rozbrzmiało "Have Yourself a Merry Little Christmas", Kate obdarzyła Williama wyjątkowo gorącym spojrzeniem, a mąż je odwzajemnił. 

Czyżby Kate i William poza okiem kamery i obiektywami aparatów zachowywali się zupełnie inaczej? Wiele na to wskazuje, a ich związek może być pełny namiętnych gestów!  

Reklama

***
Zobacz również: 
Paula Tumala ma problemy z policją. To przez ojca córek

Karolina Ferenstein-Kraśko przemówiła na Instagramie! Nie dała satysfakcji hejterom...

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: księżna Kate | książę William

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama