Reklama

Tak Martyna Wojciechowska świętowała 47. urodziny! Działo się!

Martyna Wojciechowska nie miała ostatnio łatwego czasu. Rozstanie z mężem, Przemkiem Kossakowskim, i plotki, od których wrzało w mediach, wykończyły podróżniczkę. Teraz jednak przyszedł czas na świętowanie, bo 28. września gwiazda obchodziła 47. urodziny! Radości nie było końca!

Martyna Wojciechowska tak bawiła się w urodziny!

 Martyna Wojciechowska i jej rozstanie z Przemkiem Kossakowskim przez długie tygodnie były tematem numer jeden w świecie polskiego show-biznesu. Nic w tym dziwnego, skoro odbyło się ono trzy miesiące po ślubie i przez byłych partnerów było tak długo trzymane w tajemnicy. 

Podróżniczka w pewnym momencie jednak pękła i szczerze opowiedziała o zakończeniu związku. W jej wypowiedziach brzmiał smutek i żal do Przemka, a ona sama nawet nie starała się z tym specjalnie ukrywać. 

Kiedy już powiedziała, co chciała zakomunikować swoim fanom, starała się wrócić do normalnego życia. Skupiła się na pracy i życiu rodzinnym - spędza teraz sporo czasu z córką, Manią. 

Do tej pory Martyna miała niewiele powodów do radości, ale tym razem pojawiła się okazja do świętowania. Martyna Wojciechowska 28. września 47. urodziny i odbyło się to w gronie najbliższych jej osób. 

Reklama

W relacji na InstaStories Martyny pojawiło się, jak dziennikarka wraz z pracownikami Fundacji Unaweza świętuje nie tylko swoje urodziny, ale także dwa lata działalności fundacji. Był tort i nieschodzące z twarzy uśmiechy. 

Gwiazda w końcu od wielu tygodni wydawała się być naprawdę szczęśliwa otoczona kochającymi ją ludźmi. W komentarzach na jej profilu pojawiły się także szczere życzenia od fanów i znajomych z branży. 

"Leć, fruń, bądź sobą, wystarczającą Kobietą. Kochamy Cię, Martyno!" - napisała Magda Mołek.

Zabrakło jednak życzeń od byłego męża i najwidoczniej byli małżonkowie ze sobą w ogóle nie rozmawiają. Wygląda jednak na to, że Martyna Wojciechowska nie ma zamiaru się tym w ogóle przejmować. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Martyna Wojciechowska | Przemysław Kossakowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy