Tak wygląda druhna Meghan Markle. Piękna?

Ślub księcia Harry’ego i Meghan Markle zbliża się wielkimi krokami. Para powie sobie „tak” 19 maja 2018 roku w Kaplicy Świętego Jerzego w Zamku Królewskim w Windsorze.

Co jakiś czas do mediów wyciekają kolejne szczegóły związane z uroczystością. Wiemy już, że pierścionek zaręczynowy dla ukochanej zaprojektował sam książę, a za suknię ślubną odpowiedzialny jest dom mody Ralph & Russo. Koszt kreacji ma wynieść około 400 tysięcy funtów!

Reklama

Ostatnio zagraniczna prasa zaczęła wspominać także o druhnach przyszłej panny młodej. Wszystko wskazuje na to, że jedną z nich będzie Jessica Mulroney. Przyjaźń pań rozpoczęła się na planie serialu "Suits", gdzie Meghan wcieliła się w postać Rachel.

37-letnia Mulroney jest stylistką i prowadzi własną agencję PR. Może pochwalić się świetnym wykształceniem i pokaźnym rodzinnym majątkiem. Fortuna jej rodziców wyceniana jest na 50 mln funtów. Prywatnie Jessica jest żoną Bena Mulroney - syna byłego premiera Kanady. Para ma dzieci.

Plotki głoszą, że to Mulroney’owie pomagali Harry’emu i Meghan w organizowaniu potajemnych spotkań. Dziś mówi się natomiast o tym, że Jessica ma szansę przyćmić przyjaciółkę podczas ceremonii zaślubin.

Czy faktycznie tak będzie? Na odpowiedź musimy poczekać do 19 maja.


Dowiedz się więcej na temat: Meghan Markle | Książę Harry i Meghan Markle

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje