Reklama

Reklama

Tak wygląda dziś córka Anity Lipnickiej. Podobna do mamy?

Anita Lipnicka, wokalistka i była frontmanka zespołu Varius Manx pochwaliła się ostatnio swoją piękną córką, która zaczęła karierę w modelingu. Pola Porter ma już za sobą pierwsze profesjonalne sesje zdjęciowe i wszystko wskazuje na to, że może odnieść spory sukces. Anita Lipnicka również zaczynała przecież jako modelka.

Pola Porter urodziła się 23 lutego 2006 roku jako córka Anity Lipnickiej i Johna Portera. Lipnicka pozostawała wtedy w nieformalnym związku z muzykiem - para ostatecznie rozstała się w 2015 roku, rok później była wokalistka Varius Manx poślubiła Marka Graya. 

Pola Porter ma dziś 16 lat i rozpoczęła karierę modelki. Wszystko wskazuje więc na to, że córka muzyków już zaczyna iść w ślady słynnej mamy - Anita Lipnicka została modelką, gdy miała 15 lat. Wszystko zaczęło się od ogłoszenia w „Gazecie Wyborczej”, na które odpisała mama wokalistki, nie konsultując zresztą z nią tej decyzji. Już pół roku później Lipnicka znalazła się w finałowej piątce dziewcząt, zakwalifikowanych do wyjazdu na kontrakt z tokijską agencja modelek. 

W jednym z wywiadów gwiazda przyznała, że modeling nie był jednak dla niej - po powrocie z Tokio mocno odchorowała tę przygodę, zgoliła głowę na łyso i rzuciła się w wir tworzenia muzyki. W Japonii było bowiem ponoć "naprawdę hardcore’owo", a narkotyki, marne zarobki i podejrzane towarzystwo nie ułatwiały sprawy. Dziś modeling wygląda już jednak inaczej - nic dziwnego więc, że Anita kibicuje Poli i jest z niej dumna. 

Reklama

Zobacz również: Halina Mlynkova przekazała ważne wieści. Chodzi o jej partnera! 

Tak wygląda dziś córka Anity Lipnickiej. Zrobi karierę?

Kilka tygodni temu Anita Lipnicka postanowiła pochwalić się swoją piękną córką i zamieściła kilka jej zdjęć, pisząc:

- napisała pod zdjęciami, a fani natychmiast zasypali ją komplementami, pisząc, że Pola jest zjawiskowo piękna i na pewno zrobi karierę w modelingu.

Też wróżycie jej sukces?

Zobacz również:

Z więzienia na randkę z Dodą. Jarosław żałuje, że wyznał prawdę 
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy