Reklama

Reklama

Tak wyglądał rok Małorzaty Rozenek-Majdan. Są zaskakujące momenty!

Małgorzata Rozenek chętnie w mediach społecznościowych pokazuje, jak wygląda jej życie. Celebrytka nie tylko zamieszcza zdjęcia związane z jej pracą w telewizji, kampaniami reklamowymi czy własną firmą. Często dzieli się z fanami prywatnymi momentami ze swojego życia.

To był dobry rok dla Małgorzaty Rozenek-Majdan. Po latach "starań" została współprowadzącą Dzień Dobry TVN, przeprowadziła się do pięknej willi pod Warszawą, a w życiu prywatnym nie zabrakło czasu dla rodziny. Gwiazda postanowiła podsumować miniony rok w mediach społecznościowych.

Gwiazda zamieściła na Instagramie filmiki, które podsumowują 2022 rok oraz noworoczne życzenia dla fanów.

Na filmikach celebrytka zamieściła najważniejsze wydarzenia minionego roku. Gwiazda nie tylko skupiła się na pokazaniu zagranicznych podróży, luksusowej willi czy pracy w telewizji.

Reklama

Nie nagraniu możemy zobaczyć także wzruszające rodzinne ujęcia m.in. z urodzin synów czy Radosława Majdana. 

Rozenek w podsumowaniu nie zapomniała o ważnych społecznie kampaniach, których jest twarzą i w których czynnie bierze udział. Gwiazda nigdy nie ukrywała, że została mamą dzięki metodzie in vitro i od lat walczy o refundację całej procedury 

Wzięła tez udział w kampanii, która ma na celu profilaktykę raka piersi oraz zwiększenie świadomości kobiet dotyczącej tej  choroby. 

Fanów zachwyciły zamieszczone filmiki, pod którymi zaroiło się od życzeń i komentarzy.


Zobacz również: Pokazały odważne zdjęcia. Tak apelują do Polek: "Kiedy ostatnio badałaś piersi"

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek-Majdan | Rok 2022

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy