Reklama

Reklama

Tak wyglądał ślub pary prezydenckiej. Nigdy wcześniej o tym nie mówili

Andrzej Duda i Agata Kornhauser-Duda są małżeństwem od niemal 28 lat. Do tej pory nie były znane szczegóły ich ślubu, ale właśnie światło dzienne ujrzały okoliczności, które towarzyszyły ceremonii. Zaskakujące, na co zdecydowała się para prezydencka podczas ślubu.

Ślub pary prezydenckiej

Andrzej Duda i Agata Kornhauser-Duda są małżeństwem od niemal 28 lat. Pobrali się, będąc na studiach, ale poznali się jeszcze w liceum na jednej z imprez. W grudniu 1994 roku wzięli ślub cywilny, a dwa miesiące później powiedzieli sobie sakramentalne "tak" w rodzinnym mieście.

Andrzej Duda i Agata Kornhauser-Duda w 1995 roku przywitali na świecie córkę Kingę, która kilkukrotnie pojawiła się u boku ojca podczas kampanii wyborczej. O małżeństwie pary prezydenckiej oraz ich życiu prywatnym wiadomo niewiele. Za sprawą książki "Rodzice prezydenta. Janina Milewska-Duda i Jan Tadeusz-Duda w rozmowie z Mileną Kindziuk" światło dziennie ujrzały szczegóły dotyczące ślubu kościelnego Andrzeja Dudy i Agaty Kornhauser-Dudy. 

Reklama

Jak wyglądał ślub Andrzeja Dudy i Agaty Kornahuser-Dudy?

Para prezydencka pobrała się w Krakowie, a ślubu udzielił duchowny, który później również ochrzcił Kingę. Rodzice Prezydenta RP podzielili się kilkoma informacjami dotyczącymi ceremonii.

Nie tylko to sprawiło, że uroczystość była wyjątkowa. Rodzice Andrzeja Dudy dodatkowo powiedzieli, co wydarzyło się podczas mszy. Para prezydencka wpadła na zaskakujący pomysł.

***

Zobacz także:

Nieoczekiwany zwrot w sprawie Opozdy i Królikowskiego! Aktor ujawnia, czego domaga się w pozwie rozwodowym

Maciej Stuhr nie usiadł na swoim miejscu w pociągu. Bał się... reakcji pasażerów

Paulina Smaszcz na wakacjach. Zdjęcia w bikini zrobiły furorę!


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Andrzej Duda | Agata Kornhauser-Duda | para prezydencka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy