Reklama

Reklama

Tak wyglądało małżeństwo Davida Bowiego

- Nie poślubiłam Davida Bowiego. Poślubiłam Davida Jonesa – tak, o swoim mężu, w wywiadzie dla Harper’s Bazaar mówiła Iman, żona muzyka. Legendarny piosenkarz zmarł 10 stycznia, po trwającej 18 miesięcy chorobie nowotworowej.

Jeden z najważniejszych twórców muzyki II poł. XX wieku i najlepiej sprzedających się artystów wszech czasów. Autor przebojów takich jak: "Let’s dance", "Heroes", "Lasarus" i wielu innych. Ikona. Legenda.

Reklama

Jednak dla swojej żony i dziecka nigdy nie był gwiazdą.

- Nie poślubiłam Davida Bowiego. Poślubiłam Davida Jonesa - tak, o swoim mężu, w wywiadzie dla Harper’s Bazaar mówiła Iman - Jest zabawny. Chodzi do muzeów, na spektakle, zwłaszcza te muzyczne, w których biorą udział młodzi wykonawcy, odwozi dzieci do szkoły. W naszym domu nigdy nie było dziennikarzy. Dom, to dom. Ludzie często mówią mi: "Oh, ty pewnie nie masz prywatnego życia". To nieprawda, jeśli chcesz mieć swoje życie, to je masz.

Jednak tych dwoje nie od razu wpadło sobie w oko. Jak pisze "Independent", o ile dla Davida, może była to miłość od pierwszego wejrzenia, o tyle Iman, raczej nie dala się ponieść emocjom.  - Kiedy go poznałam nie byłam gotowa na związek. Nie chciałam się wiązać z kimś takim jak on - mówiła w jednym z wywiadów.  

Jednak wątpliwości szybko się rozwiały. Kiedy kilka tygodni później Iman przyleciała do Los Angeles, David czekał na nią z bukietem kwiatów.  - Drzwi się otworzyły, a ja zobaczyłam, tłum ludzi, którzy robili komuś zdjęcia. To chodziło o niego. Stał tam z bukietem kwiatów i czekał na mnie. I wtedy już wiedziałam, że to on, to ten - cytują Iman zachodnie media.

Iman  i David bardzo długo starali się o dziecko.  Po siedmiu latach starań, kiedy para straciła już nadzieję na posiadanie własnego potomstwa, Iman na jednej z sesji zdjęciowych spotkała swoją koleżankę Christinę Brinkley. Modelce towarzyszyła wtedy jej córeczka.  Mieszkańcy Afryki - skąd pochodzi Iman - wierzą, że jeśli kobieta będzie nosić na rękach czyjeś dziecko przez cały dzień, na pewno też zajdzie w ciążę. Tak też się stało! 

- Kiedy urodziłam Alexandrię miałam 44 lata. Ta ciąża to był prawdziwy cud - przyznała modelka;.

Bowie i Iman przeżyli razem ponad 20 lat. 24 kwietnia obchodziliby 24 rocznicę ślubu.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje