Reklama

Reklama

Tallulah Willis trafiła na odwyk

Dwudziestoletnia córka Demi Moore i Bruce’a Willisa poddała się kuracji odwykowej. Lekarze mają jej pomóc w poradzeniu sobie z uzależnieniem od alkoholu i kokainy.

Jak donosi Star Magazine, Tallulah Willis trafiła do popularnego wśród gwiazd ośrodka terapii uzależnień w Arizonie. Córka Demi Moore sama zdecydowała o poddaniu się odwykowi.

Demi Moore, która sama przeszła przez odwyk w 2012 roku, boi się, że córka poszła w jej ślady. "Demi czuje się winna, że jej Tallulah straciła kontrolę nad swoim życiem, tak samo jak ona kilka lat temu" - mówi anonimowy informator w rozmowie z dziennikarzami Star Magazine.

"Moore czuje, jakby na nowo przezywała swój odwykowy koszmar. Jednak próbuje być silniejsza od swojej córki" - dodaje źródło.

Reklama

Problemy Tallulah z używkami trwają już od kilku lat. W wieku 17 lat córka Bruce’a Willisa, będąc pod wpływem alkoholu, została zatrzymana przez policję. Wtedy też zyskała etykietkę "najbardziej imprezowej dziewczyny Hollywood".

"Tallulah nie umie odróżniać dobra od zła, bo była wychowywana bez żadnych ograniczeń".  - mówi osoba z otoczenia Moore w rozmowie z dziennikarzami Star Magazine. "Robi to wszystko, żeby zwrócić na siebie uwagę" - dodaje informator.

"Demi była w szoku, kiedy Tallulah wyznała jej, że ma problemy z używkami" - mówi źródło - "Jednak nigdy jej nie oceniała. Wie, że córka jej potrzebuję i dlatego stara się ją wspierać" - dodaje informator.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje