Reklama

Reklama

Tamara Arciuch w bikini

Tamara Arciuch jest nie tylko utalentowaną aktorką, ale także matką trójki dzieci – Krzysztofa z małżeństwa z Bernardem Szycem oraz rodzeństwa: Michała i Nadii ze związku z Bartłomiejem Kasprzykowskim.

Aktorka ma na swoim koncie role filmowe (np. w "Weselu" Wojciecha Smarzowskiego) oraz bardzo dużo ról serialowych, za które widzowie pokochali ją szczególnie. W latach 2005-2009 wcielała się w postać Karoliny Łapińskiej w  niezwykle popularnym serialu "Niania". Obecnie Tamarę możemy oglądać m.in. w "M jak miłość", gdzie gra Annę Gruszczyńską - siostrę Hanki Mostowiak.

Arciuch słynie z dobrego stylu - gdy pojawia się na imprezach branżowych, przyciąga spojrzenia wszystkich. Tamara stawia zazwyczaj na długie, eleganckie sukienki lub minimalistyczne kreacje od polskich projektantów.

Reklama

Aktorka jest też bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na swoim Instagramie chętnie dzieli się zdjęciami z wyjazdów oraz wydarzeń sportowych, w których bierze udział ze swoim partnerem. Arciuch zamieszcza również fotografie z planu, przy okazji uchylając widzom rąbka tajemnicy.

Ostatnio podzieliła się zdjęciem z serialu "Lifting", w którym wciela się w postać Justyny. Arciuch pozuje na nim w czarnej bieliźnie i sandałkach na obcasie. Musimy przyznać, że sylwetka 42-letniej aktorki prezentuje się znakomicie.

Fotka szczególnie przypadła do gustu fanom Tamary. W komentarzach pisali m.in.: "Bomba! A nawet Sexbomba!".

Podzielacie ich zdanie?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Tamara Arciuch

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy