Reklama

Reklama

Taylor Swift i Tom Hiddleston przyłapani na całowaniu?

Czyżby szykował się nowy związek?

Autorka hitu "Shake It Off" - która rozstała się ostatnio z DJ Calvinem Harris - została sfotografowana z aktorem na plaży w Misquamicut niedaleko jej domu w Watch Hill na Rhode Island.

Jak donosi świadek: - Przytulali się i całowali, pomimo, że oprócz nich na plaży było 20 innych osób. Wyglądali, jak para młodych kochanków, którzy zapomnieli o całym świecie.

Inna osoba z otoczenia Taylor powiedziała w rozmowie z gazetą The Sun: - Tom starał się zauroczyć Taylor od kiedy spotkali się po raz pierwszy - wysyłał jej kwiaty na przykład. No i chyba mu się udało.

Na romantycznych zdjęciach, 26-letnia piosenkarka kładzie głowę na ramieniu 35-letniego aktora, a on oddał jej swoją marynarkę, aby uchronić ją od chłodnego wiatru. Robili sobie razem selfie i podziwiali piękne widoki na morze.

W międzyczasie, wyjawiono, że Taylor wiedziała, iż jej rozstanie z Calvinem "wyjdzie jej na dobre".

Jak donosi źródło: - Taylor nie jest już załamana rozstaniem. Wie, że wyjdzie jej to na dobre. Pozostaje w dobrym stosunkach z Calvinem. Komunikowali się od czasu rozstania, ale nie planują powrotu do siebie.

- Taylor spotyka się z przyjaciółmi i stara się skupić na pracy. Nie chce narazie nowego związku i planuje relaksujące wakacje. Chce podróżować tego lata. Pisze też nową muzykę.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje