Reklama

Reklama

Taylor Swift jest przerażona teledyskiem Kanye Westa

Chodzi o klip do piosenki "Famous".

W teledysku 39-letniego rapera do nowej piosenki możemy zobaczyć wiele nagich znanych osób m.in. Ray'a J, Amber Rose, Caitlyn Jenner, Billa Cosby'ego, George'a W. Busha, Donalda Trumpa, Annę Wintour, Rihannę i Chrisa Browna, które leżą w łóżku razem z Kanye i jego żoną Kim Kardashian West. Taylor jest wściekła, ponieważ również ona została umieszczona w klipie.

Prawdopodobnie niektóre gwiazdy wystąpiły w teledysku, ale zamiast Taylor widzimy jej sobowtórkę.

W rozmowie z "HollywoodLife" źródło podało: - Taylor jest wściekła i przerażona. Nie wiedziała co robić, gdy usłyszała co zrobił Kanye. Jest skonsternowana, czuje się oszukana i sfrustrowana. To wszystko jest dla niej koszmarem.

W piosence możemy usłyszeć następujący tekst:  - Czuję, że ja i Taylor znów moglibyśmy uprawiać seks, dzięki mnie ta s**a jest sławna", który wcześniej skrytykowała Taylor (26 l.).

Po tym jak Kim stwierdziła, że Taylor zaaprobowała tekst piosenki podczas rozmowy telefonicznej z Kanye, rzecznik twórczyni hitu "Shake It Off" oświadczył:

Reklama

- Kanye West zapytał Taylor na Twitterze, czy może wypuścić tę piosenkę, ale ona się nie zgodziła. Kanye West nie poinformował Taylor, że użyje słowa "s**a" w odniesieniu do niej. Nie mogła zaaprobować piosenki, jeśli jej nigdy nie słyszała.

- Taylor usłyszała ją po raz pierwszy w tym samym czasie co wszyscy i poczuła się upokorzona.Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje