Reklama

Reklama

Taylor Swift jest wściekła na Kendall Jenner

Mówi się, że twórczyni hitu "Shake it Off" jest bardzo zdenerwowana tym, że piękna modelka odnowiła romans z przystojnym piosenkarzem.

Taylor Swift jest prawdopodobnie wściekła na Kendall Jenner za to, że spotyka się z jej byłym chłopakiem Harrym Stylesem

Mówi się, że twórczyni hitu "Shake it Off", która w 2012 roku przez trzy miesiące spotykała się z przystojniakiem z zespołu One Direction, jest bardzo zdenerwowana tym, że piękna modelka odnowiła romans z przystojnym piosenkarzem.

Taylor dowiedziała się od znajomego, że Harry i Kendall do siebie wrócili i jest zszokowana. Nie może uwierzyć w to, że Kendall spotyka się z Harrym, ponieważ w ostatniej rozmowie wyznała, że już nigdy się z nim nie zwiąże.- podał źródło.

Reklama

Taylor i Kendall nawet go wspólnie krytykowały i obgadywały.

Plotki o tym, że Kendall i Harry, którzy zaczęli się spotykać w 2013 roku, wrócili do siebie, pojawiły się po tym, jak para była widziana w Sylwestra, gdy przytulała się na luksusowym jachcie na karaibskiej wyspie Anguilla.

W rozmowie z "HollywoodLife.com" źródło podało: - To, że Harry i Kendall spędzili razem Sylwestra jest bardzo dziwne dla Taylor. Nie wierzy już w nic, co mówi jej Kendall, szczególnie po tym, jak okazało się, że wróciła do Harry'ego!

Mimo iż Taylor czuje się "zdradzona" przez przyjaciółkę, to nie jest zazdrosna o ich związek, ponieważ jest z wzajemnością zakochana w swoim chłopaku Calvinie Harrisie.


Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy