Te gwiazdy mają już w domach choinki. Oto, jak udekorowały mieszkania

Choinka jest obowiązkowym elementem świąt Bożego Narodzenia. Niektórzy czekają z jej przyozdobieniem do ostatniej chwili, podczas gdy niektórzy świąteczne ozdoby wyciągają wraz z pierwszym dniem grudnia. Te gwiazdy udekorowały już swoje mieszkania. Przepychu nie brakuje.

Zielone drzewka stanęły już między innymi w domu Małgorzaty Rozenek czy Karoliny Pisarek
Zielone drzewka stanęły już między innymi w domu Małgorzaty Rozenek czy Karoliny Pisarek Artur Zawadzki/REPORTER East News

Polskie gwiazdy i celebryci zdają się być już gotowi na święta. W ich mieszkaniach stanęły ogromne choinki, które zachwycają mnogością ozdób i światełek. Zielone drzewka znajdują się już między innymi w domu Małgorzaty Rozenek czy Karoliny Pisarek. Niektóre wnętrza wręcz zapierają dech w piersiach.

Joanna Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz postawiła w tym roku na czyste szaleństwo. W jej domu rozgościła się iście "odlotowa" choinka. Nie zabrakło świątecznych dekoracji i mnóstwa światełek. "Szał i obłęd" - komentują internauci.

Małgorzata Rozenek

Dom Małgorzaty Rozenek wypełniła już świąteczna atmosfera. Ozdoby utrzymane są w białych i czerwonych odcieniach, świetnie ze sobą współgrając i podkreślając jednocześnie świąteczny klimat. Obok ogromnej choinki nie zabrakło również skarpet na prezenty, które zawisły nad kominkiem.

Karolina Pisarek

Karolina Pisarek wraz z ukochanym mają już w domu swoje wymarzone, świąteczne drzewko. Nie zabrakło również ozdób ze sztucznego śniegu, które pojawiły się na oknach.

Katarzyna Cichopek

Święta czuje również Katarzyna Cichopek. Gwiazda już wcześniej deklarowała, iż w tym roku, z uwagi na podział opieki nad dziećmi z byłym małżonkiem, święta zorganizuje nieco wcześniej. Zdaje się, że jest już gotowa. Już 6 grudnia na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie na tle świątecznych dekoracji.

Dominika Gwit

Atmosfera świąt jest już dostrzegalna także w domu Dominiki Gwit. Gwiazda, która wkrótce powita na świecie swoje pierwsze dziecko postawiła pod drzwiami świątecznego krasnala. To przy nim co roku znajduje prezenty.

***

Polacy wydają więcej podczas kryzysu? Efekt szminki i Lewandowskiego. „Zdanowicz pomiędzy wersami”INTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas