Reklama

Reklama

Te gwiazdy spędzą święta samotnie

Nie wszystkie gwiazdy mogą liczyć na święta w towarzystwie ukochanej osoby.


Boże Narodzenie to czas, kiedy singlom szczególnie doskwiera samotność. W show biznesie mamy kilka wiecznych panien i wiecznych kawalerów, którzy prawdopodobnie spędzą te święta samotnie. Miejmy nadzieję, że przyjaciele i rodzina nie pozwolą im zapaść w bożonarodzeniowy spleen. A może, na jednym ze świątecznych spotkań, poznają kogoś wyjątkowego?

Na początku grudnia amerykańskie tabloidy doniosły, że Leonardo DiCaprio rozstał się z modelką Toni Garrn. Aktor ponoć koi ból złamanego serca imprezując w towarzystwie młodych dziewczyn. Ciekawe czy Boże Narodzenie planuje spędzić w podobnym stylu?

Reklama

Supermodelka, po równie skandalizującym co burzliwym romansie ze swoim ochroniarzem, znów jest sama. Po rozstaniu tę relację miała określić jako "kompletną pomyłkę", mimo że jeszcze kilka miesięcy wcześniej twierdziła, że ten sam ochroniarz, byłby świetnym ojcem dla jej dzieci. Cóż, serce nie sługa.


Aktorka, która zyskała sławę dzięki roli w filmach o Harrym Potterze rzadko opowiada o swoim prywatnym życiu. Rzadko też pokazywała się publicznie ze swoim chłopakiem, który robił karierę jako rugbysta. Teraz ten związek należy już do przeszłości. Na początku grudnia tabloidy doniosły, że drogi tej dwójki na zawsze się rozeszły.

Jak donoszą zachodnie tabloidy jej ojciec miał kiedyś powiedzieć, że woli, aby Selena była sama niż wróciła do Justina Biebera. Póki co, życzenia tatusia się spełniają, a Gomez wciąż pojawia się sama na czerwonym dywanie.


Czyli czarna owca w królewskiej rodzinie. Podczas gdy jego brat, William jest szczęśliwym mężem i ojcem, wkrótce dwójki dzieci, Harry ciągle nie może się ustatkować. W kwietniu tego roku rozstał się z tancerką Cressidą Bonas, z którą spotykał się przez dwa lata. Podobno przyczyną rozstania była niedojrzałość i niechęć do stabilizacji, młodszej od księcia o 5 lat Cressidy.

Miranda Kerr i Orlando Bloom w 2013 roku ogłosili separację. Od tego czasu Kerr nie związała się z nikim na stałe. W jednej z rozmów z dziennikarzami wyznała, że w randkowaniu przeszkadza jej trzyletnie synek - Flynn. INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje