Teresa Lipowska ujawniła wysokość emerytury. Gdyby nie aktywność zawodowa, w domu miałaby biedę

Wielu widzów nie wyobraża sobie bez niej "M jak miłość". Teresa Lipowska, czyli Barbara Mostowiak z serialu, nie zamierza jednak rezygnować z życia zawodowego. Jednym z powodów takiej decyzji jest wysokość jej emerytury, którą aktorka ostatnio ujawniła.

Teresa Lipowska chce pracować dopóki pozwoli jej na to zdrowie
Teresa Lipowska chce pracować dopóki pozwoli jej na to zdrowieForumgwiazd.com.pl / ForumAgencja FORUM

Inflacja daje się we znaki niemal wszystkim. Jedną z bardziej narażonych na problemy finansowe grup wydają się być emeryci. Na rosnące ceny i niskie świadczenia narzekają również gwiazdy takie jak Maryla Rodowicz czy Beata Tyszkiewicz.

Teresa Lipowska ujawniła wysokość emerytury

Teraz do tego grona dołączyła Teresa Lipowska. Aktorka zdobyła wielką popularność rolą Barbary Mostowiak "M jak miłość", w którą wciela się od kilkunastu lat. Mimo 85 lat na karku kobieta nadal jest aktywna zawodowo.

Niedawno w rozmowie z "Wideoportalem" gwiazda ujawniła wysokość swojej emerytury. Okazuje się, że świadczenie Lipowskiej wynosi 2200 złotych. Taka kwota w dzisiejszych czasach to naprawdę niewiele i wystarczy ledwie na minimum potrzebne do przeżycia.

Lipowska sama przyznaje, że gdyby żyła tylko za emeryturę, to w domu miałaby biedę. Z tego względu aktorka wciąż pracuje i nie zamierza tego zmieniać. Przyznaje, że jej celem jest bycie aktywną zawodowo dokąd tylko pozwoli jej na to zdrowie.

Smak włoskiego designu
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas