Reklama

Reklama

To koniec „Królowych Życia”! Program znika z anteny

„Królowe Życia” znikają z anteny! Telewizja TTV przekazała, że emisja cieszącego się ogromną popularnością programu zostaje zawieszona. Kiedy zostanie wyemitowany finałowy odcinek 12. serii? Co dalej z bohaterami? Czy program kiedyś powróci na antenę? Znamy odpowiedź!

Produkcja programu "Królowe Życia" opublikowała w mediach społecznościowych komunikat dotyczący przyszłości popularnej serii. 2 czerwca o godz. 22.00 na antenie stacji TTV zostanie wyemitowany ostatni, finałowy odcinek 12. serii show.

Zobacz również: Laluna dochodzi do siebie po Fame MMA. "Mnie się kocha albo nienawidzi"

"Królowe Życia" znikają z anteny

- Teraz przyszedł czas na przerwę i odpoczynek, dlatego jesienią nie zobaczycie premierowych odcinków "Królowych życia". Już dziś o 22:00 zapraszamy Was na odcinek specjalny 12. sezonu w TTV, a w naszych social mediach weekend zapowiada się pod znakiem właśnie "Królowych Życia"- poinformowała stacja TTV, która należy do grupy TVN.

Reklama

Zobacz również: Kim jest Julia von Stein? Nowa "Królowa Życia" projektuje trumny

"Królowe Życia" - co dalej z bohaterami?

Twórcy programu zapowiadają, że niebawem bohaterowie telewizyjnego show pojawią się w innych programach TTV.

"Królowe Życia" towarzyszyły widzom od prawie 6 lat - w tym czasie zostało wyemitowanych prawie 300 odcinków. Dzięki telewizyjnemu show sławę zyskali Dagmara Kaźmierska i jej syn Conan, Gabriel Seweryn i Rafał Grabias, którzy niemal codziennie goszczą na łamach plotkarskich portali.

- Towarzyszyliśmy bohaterom programu z kamerą w wielu bardzo ważnych momentach,  poznaliśmy ich rodziny, przyjaciół, współpracowników. Na Waszych oczach Iza i Patryk wzięli ślub i spełnili swoje marzenie o kupnie domu. Ania i Mateusz zaręczyli się, ale też mierzyli z kryzysem i chorobą. Dagmara uległa wypadkowi, a w odcinkach mogliśmy śledzić jej drogę rekonwalescencji, z kolei Kasia wpuściła nas do swojego szalonego świata, w którym razem z nią przeżywaliśmy emocje związane z przygotowaniami i pierwszą walką MMA - podaje TTV.

Zobacz również: Dagmara Kaźmierska o przyjaźni z Edzią. "Nie są mi potrzebni tacy ludzie"

"Królowe Życia" kiedyś wrócą na antenę?

Nadawca nie wykluczył, że w przyszłości "Królowe Życia" powrócą na antenę.

- "Królowe Życia" to jeden z najchętniej oglądanych programów TTV. Po intensywnych 6 latach i emisji prawie 300 odcinków, w porozumieniu z bohaterami, zdecydowaliśmy zawiesić produkcję serii. Nie wykluczamy powrotu w kolejnych sezonach. Natomiast jeszcze w tym roku bohaterowie "Królowych Życia" pojawią się w innych programach realizowanych na zlecenie TTV - przekazuje za Biurem Prasowym Grupy TVN portal dziendobry.tvn.pl.

 ***

Zobacz również: 

Iza Macudzińska zdradzana przez męża? "To jest chore"

Dagmara Kaźmierska poddała się poważnej operacji. Co się stało?

Zapomniana "Królowa Życia". Co dziś dzieje się z Kamilą Kaczmarek?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Królowe życia | Dagmara Kaźmierska | Laluna Unique

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy