Reklama

Reklama

Laluna dochodzi do siebie po Fame MMA. „Mnie się kocha albo nienawidzi”

- Jestem sobą. Mnie się kocha albo nienawidzi. O byle kim się nie gada. Hejt zawsze był i będzie, a ja pozostanę sobą – napisała na Instagramie Laluna. Gwiazda „Królowych Życia” podczas gali Fame MMA w Krakowie zmierzyła się w oktagonie z Wiktorią „Wiki” Jaroniewską. Decyzją sędziów Laluna ten pojedynek przegrała.

O tym pojedynku nadal jest głośno. Nie milkną echa starcia, do jakiego doszło w Krakowie podczas gali Fame MMA pomiędzy Laluną a Wiktorią "Wiki" Jaroniewską. Wydarzenie już wcześniej budziło duże emocje, a te z pewnością sięgnęły zenitu w trakcie walki obu pań. Laluna z pewnością liczyła na inne jej zakończenie. Decyzją sędziów, gwiazda przegrała pojedynek.

- Przepraszam tych, co zawiodłam. Przepraszam moją córkę, że tyle jej nerwów przysporzyłam tym wszystkim, pomimo jak mnie ostrzegała, że to nie mój świat. Kocham cię Laura, pamiętaj. Mamo ciebie też przepraszam za te straszne nerwy. Ludzie uczą się na błędach - napisała po walce Katarzyna Aleksander, czyli Laluna.

Reklama

Zobacz również: Rhian Sugden bez retuszu pozuje do zdjęcia! Cierpi z powodu piersi

Laluna schudła ponad 16 kilogramów

Laluna do debiutanckiej walki przygotowywała się przez kilka miesięcy. Gwiazda programu "Królowe Życia" zrzuciła ponad 16 kilogramów. Podczas konferencji zapewniała, że jest świetnie przygotowana i była pewna co do tego, że zwycięży. Wszystko potoczyło się jednak zupełnie inaczej.

Zobacz również: Anna Mucha kusi nogami na Mazurach. Co za figura!

Laluna: "Taka kobieta jak ja nigdy się nie poddaje"

Laluna na swoim Instagramie opublikowała kolejny post odnoszący się do przegranej walki. Napisała: "Never give up!" ("Nigdy się nie poddawaj"). Serce i charakter zostawione w oktagonie. Dziękuję za wszystko".

Do walki odniosła się również w obszerniejszym wpisie.

Laluna zdradziła również, jak wygląda jej życie po walce. Fani dopytują jak się czuje i czy wszystko u niej w porządku. - Wszystko jest ok, kochani. Taki był plan po walce na odcięcie się od social media co najmniej na 2 tygodnie i właśnie go realizuję. (...) Taka kobieta jak ja nigdy się nie poddaje. Czuję się super, odpoczywam, realizuję plany, które już niedługo wam pokażę - poinformowała Laluna.

Zobacz również: Katarzyna Zdanowicz w szczerych rozmowach. Podcast: "Zdanowicz pomiędzy wersami"

Laluna: "Jestem wojowniczką"

W jednym z kolejnych wpisów Laluna przyznaje: - Jestem wojowniczką bez względu na wszystko. To ja chciałam się bić w rzymskiej klatce, chciałam się bić na łokcie. Żaden problem to dla mnie. To się nazywa charakter ulicznika. Ja nigdy nie nazywałam się sportowcem, tylko ulicznikiem i to pokazałam (...). Mam nadzieję, że teraz zrozumiecie mój charakter. Nikt i nic nie jest w stanie mnie zatrzymać i zniszczyć. Kocham Was!

"Królowa Życia" i jej wierni fani

Katarzyna Aleksander, czyli Laluna, to jedna z bohaterek programu "Królowe Życia". Stała się popularną w sieci celebrytką, która ma grono wiernych fanów. Ma charakterystyczny styl, uwielbia tatuaże i zabiegi medycyny estetycznej. Do grona "Królowych Życia" dołączyła w 6. sezonie programu. Fani lubią w niej przede wszystkim to, że nie owija w bawełnę i mówi wprost co myśli.  

***

Zobacz również:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Laluna Unique | Królowe życia | fame mma

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy