Reklama

Reklama

Tom Ford dowiedział się czym jest homoseksualizm w wieku 17 lat

Twórca filmu "Zwierzęta nocy" przyznał, że był w przeszłości w szczęśliwych związkach z kobietami.

Twórca filmu "Zwierzęta nocy", który w 2014 roku poślubił Richarda Buckley'a po 28 latach związku, przyznał, że był w przeszłości w szczęśliwych związkach z kobietami i zrozumiał swoją seksualność dopiero po tym, jak wyjechał do Nowego Jorku jako nastolatek.

Powiedział:

 - Dopiero gdy wyjechałem do Nowego Jorku w wieku 17 lat, to zdałem sobie sprawę z tego, że jestem gejem. Wcześniej miałem dziewczyny i byłem z nimi szczęśliwy, a one były szczęśliwe ze mną. Wydaje mi się, że po prostu nie zdawałem sobie wtedy sprawy z tego, że istnieje coś takiego jak homoseksualizm. Potem pojechałem do Nowego Jorku i pomyślałem: A więc tak to wygląda.

55-letni projektant jest ojcem 4-letniego syna Alexandra i cieszy się z późnego ojcostwa, ponieważ gdy był młodszy, to był zbyt "pijany", żeby móc zajmować się dzieckiem.

Powiedział:

Reklama

 - Jestem już zmęczony byciem mną i jestem gotowy, aby poświęcić więcej czasu innej osobie. Dlatego cieszę się, że zostałem ojcem właśnie teraz. To odpowiedni czas w moim życiu. Nie mogłem mieć syna, gdy miałem 40 lat - prawdopodobnie byłem wtedy cały czas zbyt pijany.

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje