Reklama

Reklama

Tom Hanks przyznał, że jego życie zatrzymało się, gdy u jego żony wykryto raka piersi

Rita Wilson przeszła podwójną mastektomię oraz operację rekonstrukcji piersi.

Rita Wilson - 59-letnia żona Toma i matka dwójki dzieci - przeszła podwójną mastektomię oraz operację rekonstrukcji piersi po tym, jak w grudniu otrzymała druzgocącą informację o tym, że ma raka. Rita wygrała walkę z chorobą, a jej mąż opowiedział o piekle, przez które przechodziła cała rodzina.

To niewiarygodne, jak bardzo nowotwór oddziałuje na życie w tak krótkim czasie. - wyznał Hanks.

Dowiadujesz się o niej z zaskoczenia i nagle całe życie staje w miejscu, ponieważ rzucasz wszystko, aby skupić się na wielu rzeczach związanych z chorobą.

Reklama

Rita dowiedziała się o raku w grudniu. Dlatego też Boże Narodzenie i Nowy Rok były całkowicie inne niż wcześniej. Teraz, rok po tym wydarzeniu, wygląda na to, że ma to już za sobą.

Zdobywca Oscara jest wdzięczny za to, że mogli pozwolić sobie na najlepszą opiekę medyczną i dodał, że był pod wrażeniem tego, jak dzielnie Rita radziła sobie z tą sytuacją.

W rozmowie z gazetą "Daily Mail" powiedział: - Rita i ja mamy szczęście, ponieważ możemy pozwolić sobie na najlepszą opiekę medyczną na świecie i zdajemy sobie z tego sprawę. Ale przede wszystkim chylę czoła przed moją żoną, która wykazała się niebywałą odwagą.

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy