Reklama

Reklama

Trudne życie miłosne Gwen Stefani

Gwen Stefani uważa, że jej życie miłosne było od zawsze "tragiczne".

Gwiazda "Voice" rozstała się ze swoim byłym mężem Gavinem Rossdale, z którym ma trójkę dzieci - Kingstona (9 l.), Zumę (6 l.) i Apollo (2 l.) - w sierpniu po 13 latach małżeństwa i, pomimo, iż spotyka się teraz z Blakem Shelton, przyznała, że nigdy nie miała powodzenia, jeśli chodzi o romans i związki.

Powiedziała:  - Zawsze działo się dużo dobrego, ale w tym samym czasie ciągle było to tragiczne coś w powietrzu.

46-letnia artystka jest przekonana, że jej rozwód, który zakończył się w październiku, "zniszczyłby" ją, gdyby nie to, że zarezerwowała czas w studio, aby pracować nad nowym albumem.

W rozmowie z magazynem "Stylist" powiedziała:  - W lutym zeszłego roku moje życie się rozpadło. Przez sześć miesięcy nie wiedziałam co się wydarzy. To było okropne, myślałam tylko o dzieciach i starałam się wszystko naprawić. Pamiętam jak siedziałam z przyjaciółką, strasznie zmieszana, i pomyślałam: Nie! Tak nie może być! Nie załamię się!

- Dostałam dawkę tej szalonej tragedii, którą musiałam przełożyć na muzykę. Zarezerwowałam więc studio nagraniowe. Pamiętam, że obudziłam się pierwszego ranka, myśląc 'K***a, czemu ja to sobię robię? Jestem wykończona, a teraz muszę biec do studia i śpiewać z grupą nieznanych mi osób i zrobić z siebie idiotkę!

Reklama

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje