Reklama

Reklama

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Kim jest Katarzyna Łaska?

Już jesienią rusza „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. W 15. edycji popularnego programu Polsatu weźmie udział Katarzyna Łaska. Co wiemy o nowej gwieździe Polsatu?

15. edycja programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Muzyczne show Telewizji Polstat przyciąga przed telewizory wiele osób. Fani programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" z pewnością już nie mogą doczekać się kolejnej edycji. 

Już tej jesieni w 15. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" oprócz Kasi Łaski wystąpi Barbara Kurdej-Szatan, Robert Janowski, Adam Zdrójkowski, Klara Williams, Tomasz Ciachorowski, Krzysztof Cugowski junior i Paulina Sykut-Jeżyna.

Kim jest Katarzyna Łaska?

Kasia Łaska jest piosenkarką, aktorką musicalową i dubbingową. Popularność przyniosło jej wykonanie utworu "Mam tę moc" w roli Elsy z filmu "Kraina Lodu". 

Kasia Łaska użyczyła głosu nie tylko w filmie "Kraina Lodu". Jej głos można także usłyszeć w takich produkcjach jak "High School Musical", "Scooby Doo: Pogromcy wampirów", "Sekretne życie zwierzaków domowych" i "Spider-Man Uniwersum".

Reklama

Kasia Łaska współpracowała z Teatrem Muzycznym Roma w Warszawie i Teatrem Muzycznym w Łodzi. Ponadto Kasia Łaska spróbowała swoich sił jako aktorka. Można ją było zobaczyć np. w serialu "Hotel 52" oraz "Daleko od noszy".

Katarzyna Łaska za oscarowej gali

Katarzyna Łaska jest pierwszą Polką, która zaśpiewała podczas ceremonii wręczenia Oscarów w 2020 roku. 

Na gali Oscary 2020 zaśpiewała nominowaną piosenkę "Into The Unknown" z "Krainy Lodu 2". Piosenkarka nie kryła wzruszenia i radości z tak wielkiego wyróżnienia.

Czytaj więcej:

Kim Kardashian pokazała zdjęcie z młodości

Maja Hyży w zmysłowej sesji zdjęciowej. Pozuje w bieliźnie!

Anna Dereszowska zdradziła, jak się czuje w ciąży

Zobacz także:

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy