Reklama

Reklama

Tydzień po rozstaniu, a ona już randkuje

Zaledwie kilka dni minęło od rozstania Rity Ory z Calvinem Harrisem, a wygląda na to, że fani piosenkarki już powinni przyzwyczajać się do jej nowego partnera. Jest nim raper Ricky Hil, syn znanego projektanta Tommy’ego Hilfigera.

"Ja i Rita zakończyliśmy nasz związek jakiś czas temu. Ona jest piękną i utalentowaną kobietą i życzę jej wszystkiego dobrego." - taki wpis pojawił się kilka dni temu na Twitterze Calvina Harrisa. Informacja o rozstaniu Ory z gwiazdorem obiega świat nie po raz pierwszy. Wcześniej, o rzekomym zakończeniu ich związku mówiło się w styczniu tego roku.

W zimie sprawa rozeszła się po kościach, a para w wywiadach zapewniała o swojej gorącej miłości. Teraz sprawa wydaje się być poważniejsza, bo Rita już szuka zastępstwa na miejsce Harrisa. Poważnym kandydatem na tę posadę jest Ricky Hil.

Reklama

Syn znanego projektanta i piosenkarka byli widziani razem w ten weekend, kiedy trzymając się za ręce opuszczając restaurację po wspólnej kolacji. Wcześniej, publikowali swoje wspólne zdjęcia na Instagramie. Jak mówi źródło z otoczenia piosenkarki, cytowane przez The Mirror, para nie tylko trzyma się za ręcę i pozuje do zdjęć, ale też poczyniła poważniejsze kroki" Rick pojechał do Europy, żeby towarzyszyć Ricie w jej podróżach. Tego lata chcą spędzić razem dużo czasu."

Ciekawe czy to tylko wakacyjny romans czy może tę dwójkę łączy coś więcej...

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje