Reklama

Uczestnicy "Ślubu od..." opowiedzieli o swoich relacjach. Marta i Patryk dalej się kłócą?

Chociaż od zakończenia ostatniej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" minęło już trochę czasu, relacje między parami nadal wzbudzają emocje. Wszystko z powodu rozstań, które przebiegły w dość burzliwej atmosferze. Co powiedzieli na ten temat sami uczestnicy?

Najnowsza edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia" niedawno dobiegła końca. Niestety po raz kolejny żadne małżeństwo nie przetrwało po zakończeniu programu. Marta i Maciej rozstali się jeszcze w jego trakcie, natomiast Justyna i Przemek oraz Marta i Patryk po skończeniu nagrań.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - rozstanie Justyny i Przemka

Właśnie dwie ostatnie pary gościły w "Dzień dobry TVN". O rozstaniu widzowie dowiedzieli się już wcześniej ze specjalnego odcinka, w którym jednak nie wszyscy zainteresowani wzięli udział. Teraz uczestnicy programu mogli się wypowiedzieć, a także wyjaśnić coś między sobą.

Reklama

Już na początku widzowie mogli być zaskoczeni, bowiem pary usiadły na kanapie na przemian. Justyna, która miała zostawić Przemka przez SMS-a, stwierdziła, że to życie zweryfikowało ich małżeństwo. Mężczyzna natomiast przyznał, że byli źle dobrani.

Spór Marty i Patryka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

Obydwoje stali się być dość mili, żeby nie zaogniać konfliktu między sobą. Podobnie jak Marta z Patrykiem, mimo ich niedawnej ostrej wymiany zdań w mediach społecznościowych. Wiele jednak można było wyczytać z ich mimiki, szczególnie w przypadku mężczyzny.

Marta wyznała, że nie żałuje udziału w programie, ale jej zdaniem po prostu im nie wyszło. Kobieta dodała także, że kierował się sercem, na co Patryk wymownie się uśmiechnął i spuścił wzrok. Sam z kolei przyznał, że on chciał dalej rozwijać ich relację.

Zobacz również: Agnieszka Woźniak-Starak usłyszała diagnozę. Już nie chce milczeć

 Chcesz odmienić swoje życie? Poznaj bratnią duszę na anonimowym czacie 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Ślub od pierwszego wejrzenia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy