Reklama

Reklama

Uczestniczka programu "Rolnik szuka żony" pokazała chłopaka

Szósta edycja programu „Rolnik szuka żony” dobiegła końca jesienią 2019 roku. Jednak wierni fani misyjnego show śledzą, co słychać u ich ulubieńców.

Wygląda na to, że tylko jednej parze udało się stworzyć stały związek. Mowa o Ilonie i Adrianie, którzy regularnie dzielą się swoim szczęściem za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Niestety, para, którą bardzo polubili telewidzowie: Anna i Jakub, rozstała się.

- Z uwagi na szacunek dla ludzi, którzy nam bardzo kibicowali i trzymali kciuki za naszą miłość, czuję się zobowiązana do wyjaśnienia, dlaczego od jakiegoś czasu nie zamieszczam zdjęć z Kubą. Nie było to dla mnie łatwe i nadal nie jest, dlatego też wolałam milczeć, ale niestety po programie okazało się, że każdy z nas inaczej rozumie słowo "rodzina", a że każdy doskonale wie, czego chce i szuka to nasze drogi się rozeszły - napisała Ania na swoim instagramowym profilu.

Reklama

Wybranki w programie nie znalazł również, dobrze rokujący, Sławomir. Plotkowano, że postawny strażak ma się ku Natalii, jednak ostatecznie wybrał Martę. Z ich relacji nic nie wyszło, a rolnik znalazł dziewczynę już po emisji show.

Okazuje się, że także serce sympatycznej Natalii jest już zajęte. 25-latka od jakiegoś czasu zamieszcza w sieci zdjęcia z tajemniczym mężczyzną. Ostatnio po raz pierwszy pokazała jego twarz.

Wygląda na to, że para świetnie się razem bawi. W styczniu spędzili czas nad polskim morzem.

Zobaczcie, jak prezentuje się nowy chłopak Natalii. Zakochanym życzymy dużo szczęścia i miłości!


INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 6

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje