Reklama

Uczestniczka "Warsaw shore" jest w ciąży!

Pierwszy sezon programu „Warsaw shore” wyemitowano w listopadzie 2013 roku. Choć format od początku wzbudzał kontrowersje, doczekał się aż 11 edycji.

Pomysł jest prosty: grupa młodych, lubiących imprezy, ludzi spędza dwa tygodnie w jednym domu. Co wieczór czeka ich impreza, a dostęp do alkoholu jest nieograniczony.

Są uczestnicy, którzy wzięli udział w niemal w każdym sezonie. Należą do nich chociażby Ania Aleksandrzak (nie opuściła żadnej edycji) czy Ewelina Kubiak.

Zdarza się jednak tak, że najwięksi imprezowicze zmieniają styl życia, a nawet (jak Eliza i Paweł Trybałowie) zakładają rodziny.

Dołącza do nich właśnie Magda Pyznar, która była jedną z najbardziej wyrazistych postaci w "Warsaw shore". Wzięła udział w pięciu sezonach show, by ostatecznie zrezygnować i zająć się propagowaniem zdrowego jedzenia oraz ćwiczeń.

Reklama

Dziewczyna może pochwalić się aż 198 tys. obserwatorów na Instagramie. Ostatnio, właśnie za pośrednictwem mediów społecznościowych, ogłosiła, że spodziewa się pierwszego dziecka!

Magda zamieściła zdjęcie w stroju kąpielowym, na którym widać, spory już brzuszek.

- Zostanę Mamą. Chyba pierwszy raz nie wiem, co napisać... napiszę więc, że to wspaniały czas, o czym dobrze wie każda z Mam, bardzo proszę o uszanowanie tego. Jestem szczęśliwa i każdego dnia bardziej gotowa na maleństwo (pis. org.) - napisała.

W komentarzach posypały się gratulacje. "W końcu się doczekałam. Wiesz, że się cieszę jak nikt z Twojej ciąży. Pięknie wyglądasz mamuśko" - napisała wspomniana Eliza Trybała. Wtórowali jej inni obserwatorzy Magdy.

Oczywiście dołączamy się do gratulacji i życzymy dużo zdrowia!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Warsaw Shore

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy