Reklama

Reklama

Uma Thurman szykuje się do ślubu

Olbrzymi pierścionek z diamentem na środkowym palcu i poszukiwania sukienki ślubnej - amerykańska aktorka Uma Thurman po raz kolejny szykuje się do ślubu.

Po rozstaniu w 2003 roku z Ethanem Hawke, co było jej już drugim nieudanym małżeństwem, zapowiedziała, że już nigdy nie stanie przed ołtarzem. Wcześniej, przez dwa lata, związana była z Garym Oldmanem. To jeszcze nie koniec jej przygód. Zaręczyła się cztery lata temu z Arpadem Bussonem, ale bardzo szybko doszło do rozpadu ich związku.

Wprawdzie w 2011 roku postanowili odnowić swój związek, ale unikali wspólnych zdjęć i wypadów. Nie wychodzili razem na imprezy, ani nie pojawiali się na czerwonym dywanie. Nawet po urodzeniu się ich córki, aktorka częściej spotykana była sama. W pojedynkę chodziła do lekarza, czy po zakupy, a wszystko tłumaczyła tym, że jej partner jest bardzo zajęty.

Na pewno wszystko utrudniał jeszcze fakt, że ona żyła w Nowym Jorku, a on w Londynie. Ale na początku września wszystko jakby się zmieniło. Postanowili znowu wspólnie zamieszkać, pojawili się razem na uroczystej gali w Nowym Jorku, a Busson nie mógł oderwać od niej wzroku.

Reklama

Potem pojawił się na jej palcu pierścionek z olbrzymim diamentem i ona przestała już mówić o tym, że nie chce po raz kolejny wychodzić za mąż. Teraz coraz częściej jest spotykana u różnych projektantów mody, gdzie wybiera sobie sukienkę na ślub.

"Jestem teraz bardziej szczęśliwa niż kiedykolwiek byłam. Moje życie osobiste jest bardzo uporządkowane, a niedługo będzie tego ukoronowanie" - powiedziała tajemniczo.

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Uma Thurman

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy