Reklama

Reklama

Urszula Dębska odchodzi z „Pierwszej miłości”. Aktorka żegna się z serialem

Urszula Dębska poinformowała, że odchodzi z obsady serialu "Pierwsza miłość". Aktorka w produkcji Polsatu przez 13 lat wcielała się w rolę Sabiny Weksler. „Zmiany w życiu są potrzebne” – tłumaczy Dębska i dziękuje wszystkim, których spotkała na planie serialu.

Urszula Dębska rozstaje się z serialem "Pierwsza miłość"

Serial "Pierwsza miłość" emitowany jest w telewizji Polsat od listopada 2004 roku. W 2008 roku do obsady dołączyła Urszula Dębska. Aktorka przez 13 lat wcielała  się w rolę Sabiny Weksler - córki Grażyny (w tej roli Grażyna Wolszczak) i Karola (w tej roli Karol Strasburger). 

Urszula Dębska podjęła  decyzję o odejściu z serialu "Pierwsza miłość". Wiadomość przekazała swoim fanom za pomocą mediów społecznościowych. "Czas na zmiany" - zaznaczyła we wpisie na Instagramie aktorka.

Urszula Dębska dziękuje za 13 lat na planie. "Masa doświadczeń, wyzwań, wzruszeń..."

Aktorka w dalszej części wpisu podziękowała wszystkim osobom, z którymi spotkała się na planie serialu "Pierwsza Miłość". Wyznała również, że była to dla niej wyjątkowa przygoda i doświadczenie, które wiele ją nauczyło.

Reklama

Urszula Dębska odchodzi z serialu i zaznacza, że w jej życiu nadchodzą zmiany. Czy to oznacza, że już niedługo zobaczymy aktorkę w nowym projekcie?

Koledzy i koleżanki z planu żegnają Urszulę Dębską. Karol Strasburger zabrał głos

Koledzy i koleżanki z planu nie pozostają dłużni Urszuli Dębskiej i również dziękują jej za współpracę. Pod wpisem aktorki pojawił się już komentarz Grażyny Wolszczak - serialowej mamy Sabiny Weksler. "Wszystkiego najwspanialszego dla Ciebie" - napisała.

Karol Strasburger, czyli serialowy ojciec Sabiny Weksler również zwrócił się do Urszuli Dębskiej w bardzo wzruszającym komentarzu.  "Córeczko moja, Sabinko - Uleńko. Masz przed sobą kawał świata do zmierzenia, ogrom marzeń do spełnienia i setki szczytów do zdobycia" - rozpoczął  Strasburger.

***
Zobacz również:


Koronawirus w Polsce dzisiaj. Adam Niedzielski podał liczbę nowych zakażeń

Najzdrowsza dieta na 2022 rok. Oto co warto jeść

Xavier Wiśniewski ma śliczną dziewczynę. To siostra znanego aktora!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy