Reklama

Reklama

Urszula w jesienno-letniej stylizacji. Ale zmiana!

Jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek lat 80. i 90. w dalszym ciągu nie zwalnia tempa. Urszula, która na scenie jest już od niemal czterech dekad była ostatnio gościem programu "Dzień dobry TVN", gdzie pokazała się w jesienno-letniej stylizacji.

Urszula swoją karierę sceniczną rozpoczęła zdobywają Złoty Samowar na XIII Festiwalu Piosenki Radzieckiej w Zielonej Górze w 1977 roku. Następnie nawiązała współpracę z zespołem "Budka Suflera", z którym wykonywała takie przeboje, jak "Dmuchawce, latawce, wiatr" czy "Malinowy Król". Swoją pierwszą, solową płytę "Urszula" wydała w 1983 roku, a w latach 90. wyjechała do USA. Po powrocie do Polski wydała album "Biała Droga", z którego pochodzą takie hity, jak "Przez sen" czy "Konik na biegunach", które swego czasu śpiewała cała Polska.


Urszula zachwyciła stylizacją

W następnym roku artystka zacznie świętować 40-lecie pracy artystycznej. Z tej okazji wyda autobiografię i planuje wielką trasę koncertową, która podsumuje jej dotychczasową karierę muzyczną.

Urszula w dalszym ciągu jest bardzo aktywna w mediach i nie daje o sobie zapomnieć. Ostatnio pojawiła się w programie "Dzień dobry TVN", a po wywiadzie pozowała fotografom w jesienno-letniej stylizacji.

Reklama

Artystka postawiła na połączenie ciepłych ubrań z wakacyjnymi akcentami. Miała na sobie czarne, ekstrawaganckie dżinsy z dziurami na udach, klasyczną, białą koszulę i luźny, granatowy kardigan. Całość stylizacji uzupełniła o prawdziwie letnie, skórzane klapki.

Jak podoba Wam się gwiazda w takim wydaniu?

Czytaj także:

Zobacz więcej kreacji: Opole, nie tylko muzyka

Ania Starmach świętuje 4. rocznicę ślubu 

Izabella Scorupco pokazała zdjęcie z córką. Wyglądają jak siostry?


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Urszula

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje