Reklama

Reklama

Vicky Pattison pochwaliła się metamorfozą! W bikini jest nie do poznania!

Vicky Pattison pokazała swoją niesamowitą figurę podczas weekendowego wypadu na wieś. Swoimi zdjęciami zaskoczyła fanów, którzy latami śledzili jej zmagania z nadprogramowymi kilogramami. Teraz już dawno zapomniała o kompleksach z jakimi się borykała, bo wygląda nieziemsko.

Victoria Pattison schudła ponad 20 kilogramów. Dziś jest nie do poznania

Victoria Pattison to brytyjska osobowość telewizyjna, która najbardziej znana jest z występów w programach MTV "Geordie Shore" w latach 2011-2014, oraz w "Ex on the Beach" w 2014 i 2015 roku. Pattison wygrała także piętnastą serię "I'm a Celebrity... Get Me Out Here!"

 Gwiazda przez wiele lat zmagała się z nadprogramowymi kilogramami, które były wynikiem nadużywania alkoholu i niezdrowej diety u Vicky. 

W 2013 roku ważyła najwięcej w swoim życiu i gdy zobaczyła pewnego razu zdjęcia zrobione jej z ukrycia na plaży przez paparazzi, postanowiła, że musi zmienić swoje nawyki. 

Gdy zaczęła swoją przygodę z odchudzaniem, wciąż lubiła wypić drinka na imprezach, ale podchodziła do tematu już w znacznie rozsądniejszy sposób, niż wcześniej. 

Gwieździe dzięki powolnemu chudnięciu i racjonalnej diecie, finalnie udało się zrzucić ponad 20 kilogramów i dziś Vicky może chwalić się oszołamiającą figurą. 

Zdjęcia, które publikuje obecnie w swoich mediach społecznościowych, zachwycają jej fanów, a Vicky zgromadziła ich już prawie 5 milionów na swoim profilu. 

Patrząc na jej stare zdjęcia, trudno uwierzyć w to, że to właśnie ona. Dziś jest piękną, szczupłą blondynką, która nie ma zamiar wracać do złych nawyków żywieniowych. 

Reklama

***
Zobacz również: 

Iwona Węgrowska zaszczepiła się i wylądowała w szpitalu! Czuła, że umiera!

Polska piosenkarka prosi fanów o pieniądze. Po co jej 10 tys. euro?!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Victoria Pattison

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy