​Victoria Beckham: Najbardziej cenię w sobie bycie mamą

Choć popularność zdobyła jako Posh Spice, dopiero po latach pokazała, na co naprawdę ją stać. Dziś Victoria Beckham z sukcesem zarządza modowym imperium, będąc inspiracją dla rzeszy kobiet. W najnowszym wywiadzie zdradza, że najbardziej dumna jest z bycia mamą.

Victoria od 20 lat jest w związku małżeńskim z byłym piłkarzem reprezentacji Anglii, Davidem Beckhamem, z którym zdają się tworzyć wzorową parę
Victoria od 20 lat jest w związku małżeńskim z byłym piłkarzem reprezentacji Anglii, Davidem Beckhamem, z którym zdają się tworzyć wzorową paręDominic Lipinski/Press AssociationEast News

Niegdysiejsza gwiazda zespołu Spice Girls, piosenkarka, autorka tekstów i tancerka, a obecnie wzięta projektantka mody i prawdziwa bizneswoman - Victoria Beckham to jedno z najgorętszych nazwisk w show-biznesie i znacząca postać w branży mody. Od czasów scenicznych występów jako Posh Spice, kariera Beckham diametralnie się zmieniła. Dziś nie mówi się już o niej w kontekście bijącego rekordy popularności w latach 90. girlsbandu czy małżeństwa ze sławnym piłkarzem. Dziś Victoria Beckham to symbol biznesowego sukcesu i konsekwencji w dążeniu do celu.

Choć odnosi spektakularne sukcesy na polu zawodowym, najważniejszą, jak przyznaje, rolą w jej życiu, jest macierzyństwo. "Najbardziej cenię w sobie bycie mamą" - zdradza w rozmowie z polską modelką Małgosią Belą. Beckham jest gwiazdą grudniowej okładki polskiej edycji magazynu "Vogue". Projektantka, a prywatnie szczęśliwa żona i matka, opowiedziała o swoich dwóch "najważniejszych życiowych rolach" - macierzyństwie i kierowaniu własną marką odzieżową.

45-letnia Beckham w okładkowej sesji dla "Vogue'a" prezentuje elegancki, minimalistyczny styl, z którego jest znana od lat. Możemy podziwiać ją w serii szykownych stylizacji, których wspólnym mianownikiem pozostaje prostota idąca pod rękę z krawieckim kunsztem. Słynną projektantkę sfotografował współpracujący na co dzień z najbardziej prestiżowymi magazynami na świecie fotograf Alexi Lubomirski. Ubrania, w których pozuje gwiazda, pochodzą, co zgoła oczywiste, z jej najnowszej kolekcji. Zaledwie na jednym zdjęciu widzimy ją w kreacji domu mody Valentino, do którego, jak sama przyznaje, ma słabość.

Motto życiowe Victorii Beckham? Marzyć o rzeczach wielkich i pracować ciężko na swoje sukcesy. Tych zaś w portfolio Brytyjki nie brakuje. Sygnowana jej nazwiskiem marka należy do najbardziej rozpoznawalnych i cenionych na świecie. Znakiem firmowym jej kolekcji jest niezmiennie ponadczasowa elegancja, która ubiera kobiety, a nie przebiera. Tymczasem, jak zdradziła podczas rozmowy z Małgosią Belą, designerka za swoją największą zaletę uznaje nie tyle osiąganie kolejnych zawodowych sukcesów, co bycie "dobrą matką".

Była Spice Girl jest mamą czwórki dzieci: Brooklyna, Romeo, Cruza i Harper. Wbrew panującej w show-biznesie modzie na skandale i częste zmienianie partnerów, Victoria od 20 lat jest w związku małżeńskim z byłym piłkarzem reprezentacji Anglii, Davidem Beckhamem, z którym zdają się tworzyć wzorową parę. Mimo pojawiających się co pewien czas w mediach doniesień o rzekomych kryzysach w związku Beckhamów, wszystko wskazuje na to, że stanowią w istocie zgrany duet. Jak Victoria wyznała niedawno w rozmowie z "Today", spoiwem ich małżeństwa są dzieci, które dla obojga są priorytetem. "Wszystko, co robimy, robimy dla dzieci i z myślą o nich. Kluczem do szczęśliwej rodziny jest komunikacja" - przekonuje.

W opublikowanym przez gwiazdę na Instagramie wideo, które ukazuje kulisy najnowszej sesji dla magazynu "Vogue", projektantka opowiada także o odpowiedzialności, jaką niesie ze sobą sława, poruszając przy tym kwestie związane z ochroną środowiska i zrównoważonym rozwojem. "Wszyscy jesteśmy odpowiedzialni za naszą planetę i mamy wciąż tak wiele do zrobienia. Jeśli jesteś sławny i możesz zabierać głos w ważnych sprawach - myślę, że wówczas sława jest czymś wspaniałym" - zaznacza. I dodaje, że za jej marką stoi niezmiennie misja dodawania kobietom odwagi, by poczuły się jak najlepsza wersja siebie. "Jeśli zdołałam zainspirować kobiety do realizacji swoich marzeń, bez względu na to, ile razy powiedziano im "nie", to moja praca została dobrze wykonana" - konkluduje Beckham.

PAP life
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas