Reklama

Reklama

Victoria Beckham topless na zdjęciu zrobionym przez syna?

Victoria i David Beckhamowie za rok będą obchodzić 20. rocznicę ślubu. Para doczekała się czwórki dzieci.

Piłkarz podobno zobaczył swoją przyszłą żonę w teledysku girlsbandu Spice Girls, którego była członkinią i od razu wiedział, że chce się z nią spotkać. Już jedna randka wystarczyła, by para zakochała się w sobie.

Portale plotkarskie co jakiś czas piszą o domniemanym kryzysie w związku Beckhamów, jednak nigdy nie są to informacje potwierdzone. Rodzina dalej trzyma się razem, a David i Victoria wyglądają na bardzo szczęśliwych.

Była "spicetka" od lat zajmuje się projektowaniem ubrań i odnosi na tym polu spore sukcesy. Artystyczne zacięcie odziedziczył po mamie także najstarszy syn - Brooklyn, który zajmuje się fotografią.

Reklama

Na jego Instagramie pojawiło się ostatnio zdjęcie Victorii pijącej kawę. A opisie Brooklyn gratuluje mamie kolejnego udanego pokazu. Jednak wyobraźnię fanów rozpaliło co innego...

Na pierwszy rzut oka wydaje się, że projektantka nie ma na sobie bluzki i bielizny, a piersi zasłania jedynie ręcznikiem. Komentujący zwrócili na to uwagę, sugerując, że syn robiący matce zdjęcia topless to chyba przesada.

Wygląda jednak na to, że Victoria miała na sobie top w kolorze ciała. Inni komentujący uczulali, że przecież ślad bluzki widać na ramieniu gwiazdy.

Myślicie, że Brooklyn był świadomy kontrowersji, jakie wywoła zdjęcie jego autorstwa?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje