Reklama

Victoria Beckham usuwa tatuaż, który zrobiła dla swojego męża

41-letnia projektantka poddała się kilku zabiegom usuwania ze swojego ciała hebrajskiego napisu "Jestem dla mojego ukochanego, a mój ukochany jest dla mnie". Napis znajduje się na jej kręgosłupie na odcinku od karku do górnej części pleców.

Tatuaż, który gwiazda zrobiła dla swojego męża, był wyraźnie jaśniejszy, gdy była członkini zespołu Spice Girls pojawiła się na wybiegu podczas swojego poniedziałkowego pokazu (14.09.2015) na Nowojorskim Tygodniu Mody.

Jednak to nie jedyny tatuaż, który usunęła modelka. W ciągu ostatnich miesięcy usunęła również dwa inne - jeden z datą odnowienia przysięgi małżeńskiej (2006 rok), a drugi to łaciński napis "Znów od początku". Tatuaże znajdowały się na jej nadgarstku.

Decyzja pięknej brunetki o pozbyciu się tatuaży motywowana jest tym, że projektantka chce być traktowana "bardziej serio" w świecie mody - podaje gazeta "The Sun".

Victoria i David (40 l.), którzy pobrali się w 1999 roku po dwóch latach związku, mają trzech synów - Brooklyna (16 l.), Romeo (13 l.) i Cruza (10 l.) - oraz czteroletnią córkę Harper.

Reklama

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy