Reklama

Reklama

Viola Kołakowska dementuje plotki

Viola Kołakowska nie ma łatwego życia. Była modelka przez lata była związana z Tomaszem Karolakiem, jednak jakiś czas temu para oficjalnie potwierdziła rozstanie.

Zakochani przechodzili przez wiele kryzysów. W 2007 roku urodziła się ich córka Lena, a sześć lat później syn Leon. Niedługo po medialnych zaręczynach w 2016 roku, Karolak i Kołakowska rozstali się.

Na Bal Fundacji TVN w 2017 roku aktor przyszedł z Pauliną Kwaśniewską (drugą wicemiss Polski z 2008 roku). Jednak para nie potwierdziła oficjalnie, że jest razem.

Z kolei Kołakowska była widywana z 30-letnim barmanem. Media znalazły jej także kolejnego chłopaka - przystojnego brodacza, z którym spacerowała po Saskiej Kępie.

Reklama

Niestety, modelka zaprzeczyła powyższym doniesieniom. Na swoim Instagramie zamieściła wspomniane zdjęcia i napisała (pis. org.): "To jest hit hitów ! Ha ha...Śpieszę więc poinformować, ze Janek jest utalentowanym reżyserem, świetnym kumplem ale niestety nie chłopakiem i szybko z ,,moim chłopakiem" mnie nie zobaczycie. BTW Saska Kepa ma to do siebie,ze pełno na niej paparazzuchow i każdy spacer z kimkolwiek będzie się kończył takim komentarzem..pozdrawiam".

Fani nie kryli rozczarowania. "A szkoda, że to nieprawda. Życzę pani fajnej miłości. Jest Pani warta fajnego chłopaka i trzymam kciuki" - mogliśmy przeczytać w komentarzach.

Myślicie, że Viola znajdzie wreszcie tego jedynego?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Viola Kołakowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy