Reklama

W imię miłości

Oto najbardziej szalone gesty gwiazd wobec ukochanych. Uwaga! Nie wszystkie gwarantują trwałość związku....

Ania Przybylska dla ukochanego zrezygnowała z kariery w Hollywood

"Po tym, jak film Izolator, w którym zagrała główną żeńską rolę, był pokazywany na festiwalach w Stanach Zjednoczonych, Ania miała propozycje filmowe zza oceanu. Nie przyjęła ich jednak" - zdradziła dziennikarzom menedżerka aktorki.

Co stanęło na przeszkodzie? Partner Ani, piłkarz Jarosław Bieniuk, był wówczas związany kontraktem z tureckim klubem. Aktorka uznała, że jej zadaniem jest towarzyszyć mężowi za granicą. Tłumaczyła też, że ich dzieci są za małe, by miały oboje rodziców w rozjazdach. "Kompromis w związku jest konieczny" - mówiła wtedy. Nigdy nie żałowała swojej decyzji. Od lat są z Jarkiem bardzo szczęśliwi.

Reklama

Sean Penn zorganizował dla żony koncert na plaży

Gdy w 1990 roku Sean Penn i Robin Wright zaczęli się spotykać, najchętniej słuchali debiutującego wtedy zespołu Pearl Jam. Dlatego w zeszłym roku, gdy po kolejnym rozstaniu para postanowiła dać sobie kolejną szansę, Sean zorganizował dla żony prywatny koncert zespołu na plaży. Robin zaniemówiła z wrażenia. Niestety, cztery miesiące później para definitywnie się rozstała.

Dla Dody zabłysnął wielki neon na hotelu Marriott

Piętnastego lutego 2007 roku, w dniu 23. urodzin Dody, na fasadzie hotelu Marriott zabłysnął neon: "Wszystkiego najlepszego Doduś". Fundatorem napisu był Radosław Majdan. Piosenkarka - i cała Warszawa - była pod wrażeniem! Niestety, tej samej nocy miedzy małżonkami doszło do kłótni. Wzburzona Doda poinformowała na stronie internetowej, że rozstaje się z Radkiem...

Dla żony Jan Nowicki zaczął grać w rewiach

Z miłości do Małgorzaty Potockiej, Jan Nowicki porzucił ukochany Kraków oraz dom w Kowalu na Kujawach i przeniósł się do znienawidzonej Warszawy. Ale to nie wszystko: aktor Wajdy i Zanussiego zgodził się wystepować w reżyserowanych przez Małgorzatę rewiach w warszawskim teatrze Sabat!

Nie odmawia też udziału w popularnych programach rozrywkowych. "Oszalał z miłości" - komentują znajomi.

Ilona Ostrowska sprzedała malucha, żeby jej mąż mógł nakręcić film

Rok 2004 był przełomowy dla Ilony Ostrowskiej i Jacka Borcucha. Nie tylko wzięli ślub (jednym ze świadków pary był Andrzej Chyra), ale też postanowili nakręcić film. Jacek, który podobnie jak Ilona był po szkole aktorskiej, marzył o wyreżyserowaniu pełnometrażowego filmu fabularnego. Gdy zaczęło brakować mu pieniędzy, Ilona bez wahania sprzedała jedyną wartościową rzecz, jaką miała - malucha. Jacek nakręcił świetnie przyjęte "Tulipany".

Angelina Jolie zabrała Brada do domu jego marzeń

Angelina Jolie dobrze wie, że największą pasją Brada jest architektura. A szczególnie budynki projektu Franka Lloyda Wrighta. W 2006 roku postanowiła uczcić urodziny ukochanego, organizując romantyczną kolację we dwoje w słynnym Fallingwater - domu, który zaprojektował Wright, w którym dziś jest muzeum. Choć to sprzeczne z regulaminem miejsca, Angelina doprowadziła do tego, że mogli tam być tylko we dwoje. Podobno przekupiła pracowników...

Jim Carrey namalował dla ukochanej serce na niebie

"To niesamowite! Obudziłam się rano, wyszłam na taras i zobaczyłam serce na niebie!" - napisała Jenny McCarthy 14 lutego tego roku na Twitterze. Jim Carrey, słynny komik, długo zastanawiał się nad tym, jak uczcić walentynki. Podkreślał, że od kiedy związał się z Jenny, to jego ulubione święto. Dlatego wynajął ekipę pilotów "piszących" po niebie specjalnym gazem, którzy wymalowali wyznanie miłości do ukochanej.

Dwa miesiące później para ogłosiła rozstanie. Przyczyną była depresja Jima... "Serce na niebie nie przekonało Jenny, żeby z nim została" - komentowali znajomi pary.

Show
Dowiedz się więcej na temat: imiona | gestykulacja | żona | para | serce | Angelina Jolie | film
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy