W jej wiek wielu wciąż nie może uwierzyć. Inspiruje i zachwyca

Małgorzata Rozenek-Majdan ma spore powody do świętowania. Podczas gdy gwiazda obchodzi kolejne urodziny, wielu wciąż nie może uwierzyć w jej wiek. Czas zdaje się bowiem zupełnie dla niej zatrzymać. Dziś niezmiennie zachwyca i inspiruje.

Małgorzata Rozenek świętuje urodziny. W jej wiek aż trudno uwierzyć
Małgorzata Rozenek świętuje urodziny. W jej wiek aż trudno uwierzyćTomasz Jastrzebowski/REPORTEREast News

Małgorzata Rozenek-Majdan: urodziny. Ile tak naprawdę ma lat Rozenek?

Dyskusja na temat wieku Małgorzaty Rozenek-Majdan jeszcze do niedawna mocno rozgrzewała opinię publiczną i media. Wielu, już od momentu jej debiutu w telewizji, nie dowierzało bowiem w to, ile naprawdę ma lat. W momencie gdy celebrytka została "Perfekcyjną panią domu", wielu twierdziło, że równie "perfekcyjnie" zataja prawdę o swoim wieku.

Małgorzata Rozenek-Majdan zachwyca formą
Małgorzata Rozenek-Majdan zachwyca formąEast News / Paweł WodzynskiEast News

Wszystko zaczęło się w 2010 roku, kiedy Małgorzata Rozenek pojawiła się w programie "Kobieta Cafe". Tam, w rozmowie z prowadzącym, opowiedziała o swoim życiu u boku ówczesnego męża, aktorka Jacka Rozenka. Tuż obok jej imienia i nazwiska, na telewizyjnej belce, pojawił się wówczas także jej wiek - 41 lat. I wtedy się zaczęło.

Małgorzata Rozenek: wiek. Sobowtórka i ostateczne dowody

Gdy Małgorzata Rozenek-Majdan stała się rozpoznawalna, w sieci przypomniano o jej występie w "Kobieta Cafe", przekazując plotkę, jakoby gwiazda miała odmłodzić się o przeszło 10 lat. Wówczas nie komentowała jednak podobnych zarzutów. Niedługo później internet rozpalił się na nowo. Niektórzy, bawiąc się w "detektywów", odnaleźli bowiem rzekome, szkolne zdjęcie celebrytki - niejako potwierdzające, że ta miałaby być starsza, niż mówi. Gwiazda postanowiła zareagować, twierdząc, że na zdjęciu jest jej sobowtórka.

"To nie jestem ja. Dlatego sama organizuję mój własny konkurs pt. "Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie", bo bardzo chciałabym poznać moją imienniczkę, która na dodatek jest do mnie podobna. Pani Małgorzato, proszę się do mnie odezwać, bo z wielką przyjemnością zaprosiłabym panią na obiad" - pisała wtedy.

W końcu, by rozwiać wszelkie wątpliwości, Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała w sieci zdjęcie swojego dowodu osobistego - na którym widniała data 1 czerwca 1978 roku. W tym roku gwiazda świętuje więc 46. urodziny. Ciesząc się przy okazji niezwykłą popularnością i mianem prawdziwej inspiracji.

Małgorzata Rozenek-Majdan
Małgorzata Rozenek-MajdanEast NewsEast News

Małgorzata Rozenek-Majdan: styl. Wiele kobiet bierze ją za wzór

Małgorzata Rozenek-Majdan przez ekspertów nazywana jest jedną z najlepiej ubranych kobiet w Polsce. Od lat zachwyca bowiem nienagannym wyczuciem style, słynąc przede wszystkim z nowoczesnego podejścia, tworzonego za pomocą klasycznych zestawów. Polki pokochały jej modowe wybory.

Styl gwiazdy opiera się przede wszystkim na nieodrzucaniu opcji stylizacyjnych szaleństw. Garderoba celebrytki pełna jest klasycznych kolorów i fasonów, raz za razem łączonych z nutą nowoczesnej zabawy. Gdy do tego dodamy wysportowaną sylwetkę, jaką od dłuższego czasu prezentuje Małgorzata Rozenek-Majdan, tylko chwila od prawdziwego zachwytu.

Wyjątkowym dniem dla Małgorzaty Rozenek-Majdan jest Dzień Dziecka. Wtedy gwiazda obchodzi urodziny. Jak się okazuje, upływający czas nie stanowi dla niej żadnego problemu. "Zastanawiam się nad tym, ale zupełnie nie. Jeśli żyjesz w takim życiu, w którym chciałaś żyć, jak żyjesz otoczona ludźmi, których kochasz i masz takie poczucie spełnienia, że oczywiście są wyzwania na twojej drodze, ale też dzieje się dużo dobrego, to nie masz takiego poczucia, że coś się z tobą dzieje" - wyznała w rozmowie z portalem Jastrząb Post. Patrząc na jej kondycję, bez dwóch zdań stwierdzić można, że czas dla Małgorzaty Rozenek-Majdan zupełnie stanął w miejscu.

„Zbliżenia”. Anna Dymna. O wspomnieniach i spotkaniach dających siłęINTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas