Reklama

Reklama

Wakacje Marty Żmudy Trzebiatowskiej - najpierw Cypr, teraz Chorwacja

Marta Żmuda Trzebiatowska korzysta z wakacji pełnymi garściami. Najpierw odwiedziła na Cyprze zaprzyjaźnioną projektantkę mody, Natalię Jaroszewską. Teraz czeka ją kolejna podróż, tym razem do Chorwacji.

"Jedną podróż mam już za sobą. Spędziłam bardzo uroczy czas na Cyprze, gdzie odwiedziłam swoją przyjaciółkę, Natalię Jaroszewską, która mieszka tam od trzech lat" - dowiadujemy się od aktorki.


"Na Wyspie Afrodyty nie chodziłam utartymi szlakami. Odwiedzałam restauracje i plaże, które znają tylko mieszkający tam ludzie. Oprócz tego - cztery kobiety, bardzo inspirujące rozmowy do białego rana i oczywiście zakupy. Mam takie przemyślenie po tym wyjeździe, że nikt tak bardzo nie potrafi zainspirować drugiej kobiety, jak właśnie inna kobieta" - powiedziała PAP Life Żmuda Trzebiatowska.

Reklama


Gdy wróciła do Polski, czekało ją miłe wydarzenie. W sobotę 26 lipca w stołecznym Teatrze Kwadrat celebrowano jej 30. urodziny. Po wystawieniu sztuki "Ślub doskonały", w którym gra jedną z głównym ról, koledzy z zespołu zrobili jej niespodziankę. Wraz z publicznością zaśpiewali jubilatce sto lat, a dyrektor, Andrzej Nejman, wręczył jej ogromny bukiet kwiatów.


Kolejny cel Marty to Chorwacja. "Lecę z przyjaciółmi na ich łódkę i będę pływać po Adriatyku. Później, po krótkim urlopie, pod koniec sierpnia, zaczynam zdjęcia do filmu. Na razie nie mogę zdradzić jego tytułu" - usłyszeliśmy od gwiazdy.

PAP life

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy