Reklama

Reklama

Weronika Marczuk nie utrzymuje kontaktu z Cezarym Pazurą. Wyjawiła powód

Weronika Marczuk i Cezary Pazura byli małżeństwem przez ponad 10 lat. Para poznała się w 1994 roku i już rok później wzięła ślub. Związek nie przetrwał jednak próby czasu. Jak się okazuje, Weronika Marczuk i Cezary Pazura po zakończeniu długoletniej relacji nie mają ze sobą żadnego kontaktu. Była żona aktora w najnowszym wywiadzie zdradziła powód.

Historia znajomości Cezarego Pazury i Weroniki Marczuk

Weronika Marczuk i Cezary Pazura poznali się w 1994 roku. Cezary Pazura samotnie wychowywał wówczas córkę z poprzedniego małżeństwa. Zauroczenie szybko przerodziło się w poważny związek. Gwiazdorska para zamieszkała razem  w Warszawie, a w 1995 roku wzięła ślub cywilny. Po trzech latach Cezary Pazura i Weronika Marczuk zdecydowali się także na ślub kościelny.

Para przez 12 lat tworzyła rodzinę. Wspólnie wychowywali Anastazję - córkę Cezarego Pazury. Dziewczynka podobno bardzo przywiązała się do nowej partnerki taty i traktowała ją jak matkę.

Małżeństwo Weroniki Marczuk i Cezarego Pazury rozpadło się w 2007 roku. Było to głośne rozstanie, o którym rozpisywały się media. Aktor zarzucił byłej żonie zdradę. W rozmowach z prasą przyznał, że od dłuższego czasu nie był szczęśliwy i trwał w związku ze względu na dobro córki.

Reklama

Głośne rozstanie i brak kontaktu. Oto powód

Cezary Pazura po latach nie wspominał dobrze czasu spędzonego z Weroniką Marczuk. W 2013 roku na łamach "Pani" wyznał: "Tamten okres chciałbym wymazać z pamięci raz na zawsze. Zostałem zostawiony dla innego mężczyzny. Koniec. Kropka. Pozbawiony wszystkiego, bo wszystko było wspólne. Nie miałem żadnej intercyzy".

Weronika Marczuk była znacznie bardziej oszczędna w komentowaniu rozstania. Na prośbę byłego męża powróciła do panieńskiego nazwiska. Była żona aktora po latach ułożyła sobie życie z innym  mężczyzną.

Weronika Marczuk w rozmowie z reporterką portalu jastrzabpost.pl wyjawiła, że obecnie nie ma żadnego kontaktu z byłym mężem. Podkreśliła, że powodem takiej sytuacji jest decyzja Cezarego Pazury. Aktor chciał bowiem odciąć się od ich wspólnej przeszłości.

***
Zobacz również:

Sylwia Bomba o byłym partnerze. Postanowiła opowiedzieć o relacjach córki z ojcem

Rhian Sugden opublikowała odważne zdjęcie. Odsłoniła za dużo?

Natasza Urbańska w "Twoja twarz brzmi znajomo"? Gwiazda jednoznacznie odpowiedziała

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Weronika Marczuk | Cezary Pazura

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy